See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę sprzętu 1x użytku, opatrunków dla SP ZOZ w Obornikach na okres 24 msc
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 325406-2026
Interne Kennung: ZPD/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 31 Sterylny żel do zabiegów cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI opisane w SWZ roz. XXIII 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 24 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 10% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 32 materiały opatrunkowe
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 33Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 34 Pakiet nr 34 Akcesoria do monitora do pomiarów hemodynamicznych PulsioFlex z Modułem Picco/ PC4000+PC4510
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 35 Pojemniki z 10% formaliną do próbek biopsyjnych, z nakrętką
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 36 Zestawy do zbiórki stolca
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 37 Zestaw drenów, worki, cewniki dializyjny, wodorowęglanowy dializat
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 38 Myjka higieniczna
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 39 Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 40 Opatrunki na zabezpieczenie miejsca operowanego
Interne Kennung: Pakiet nr 40