See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB 6 Stavba
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení díla v rozsahu OB 6: Stavba, které v sobě zahrnuje zejména projekční, stavební, montážní a demoliční práce. Stavebními a montážními pracemi se pro účely této zadávací dokumentace rozumí dodávka všech prací, konstrukcí a materiálů, nutných k řádnému provedení předmětu této veřejné zakázky, a to zejména provedení prací HSV (hlavní stavební výroba) – přípravných prací, přeložky inženýrských sítí, přípojky nově budovaných objektů, odvodnění základových jam a dále zemních prací, hlubinného zakládání, železobetonových základových konstrukcí, monolitických konstrukcí, svislých a vodorovných konstrukcí, speciálních konstrukcí a dále prací PSV (pomocná stavební výroba) – zejména izolací proti vodě, tepelných izolací, zámečnických konstrukcí, výplních otvorů vnitřních a vnějších, všech řemesel jako ZTI/ÚT/VZT/stavební elektro, dále provedení všech předepsaných zkoušek a měření, včetně přeložky monitorovacích vrtů a projekčních prací, zejména zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a zpracování dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS). Zhotovitel je povinen v rámci předmětu této veřejné zakázky provést veškeré práce, služby, dodávky a výkony, kterých je třeba trvale nebo dočasně k zahájení, provedení, dokončení a předání díla, k jeho úspěšné kolaudaci a uvedení do řádného provozu. V podrobnostech viz ZD.
Interne Kennung: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB 6 Stavba
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45251200 Bau von Heizzentralen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45400000 Baufertigstellung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45400000 Baufertigstellung, 45251200 Bau von Heizzentralen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) změny doby plnění uvedené v článku 5.1 anebo 5.2 z důvodů realizace změn předmětu plnění v průběhu provádění Díla, které nebylo možné předvídat a nebyly zahrnuté v Projektové dokumentaci, Zadávací dokumentaci, Soupisu prací nebo Technických požadavcích nebo v případě vyloučení realizace některých částí Díla než těch, které byly obsahem předmětu plnění podle Projektové dokumentace, Zadávací dokumentace Soupisu prací nebo Technických požadavků, a to vždy o dobu, která je nezbytná a odůvodněna provedením změny předmětu plnění. V takových případech musí být změna doby plnění odůvodněna Zhotovitelem ve změnovém listu, kterým se provádí změna Díla podle přílohy č. 4 Smlouvy; b) změny doby plnění uvedené v článku 5.1 anebo 5.2 z důvodu navázání Harmonogramu realizace Díla na plnění jiných dodavatelů (zhotovitelů) poskytujících Objednateli plnění související s modernizací Teplárny, jejichž plnění jsou s plněním na základě této Smlouvy vzájemně provázána, a to vždy tak, aby byla navázána nutná provázanost Díla s plněními jiných dodavatelů (zhotovitelů) poskytujících Objednateli plnění související s modernizací Teplárny. V takových případech musí být změna doby plnění odůvodněna Zhotovitelem ve změnovém listu, kterým se provádí změna Díla podle přílohy č. 4 Smlouvy. V podrobnostech viz ZD a smlouva.