See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van ziekenwagens- Dringende medische hulpverlening 112 ten behoeve van Brandweer Westhoek voor de periode van 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel te voorzien in de aankoop en de levering van minimum 5 ziekenwagens voor de Brandweer Westhoek en dit binnen een periode van 4 jaar na het afleveren van de bestelbon voor het eerste voertuig. Het maximale aantal te leveren ziekenwagens binnen deze tijdspanne ligt bijgevolg absoluut niet vast. Het hierna beschreven type ziekenwagen zal rijden in het kader van de Dringende Medische Hulpverlening via het eenvormig oproepnummer 100/112 en zal bijgevolg gebruikt worden voor het vervoer van zieke of gewonde personen. Het betreft een ziekenwagen conform de meest recente versie van de NBN EN 1789 of gelijkwaardig – medische voertuigen en hun uitrusting – Ambulances - Type C Mobile Intensive Care Unit. Bovendien is het voertuig voorzien van veiligheidsmarkering, conform het K.B. van 12/11/2017 of recenter betreffende de uiterlijke kenmerken van de voertuigen die ingezet worden in de Dringende Geneeskundige Hulpverlening (DGH) Het voertuig wordt ook uitgerust met alle medische apparatuur, conform de Ministeriële omzendbrief DGGS/ DGH – AMU/2016/001 van 12 april 2016 of recenter betreffende de minimale inhoud van de voertuigen die het vervoer van personen op zich nemen binnen de Dringende Geneeskundige Hulpverlening. Als voertuig wordt geopteerd voor een type gesloten bestelwagen met een hoog dak, bestaande uit een bestuurderscabine en een laadruimte/medische cel, zodat er medische verzorging kan geboden worden aan de patiënt (zowel Basic Life support als Advanced Life support). Alle aangeboden materiaal en het voertuig zijn nieuw. Elke afzonderlijke afroep zal het voorwerp uitmaken van een bestelbon. Alle materialen, onderdelen en de eventuele, bijhorende bevestigingen, zijn bestand tegen de speciale rijomstandigheden, gebruikelijk bij dergelijke interventievoertuigen. Bovendien rijden deze voertuigen ook nog het vaakst in de meeste extreme weersomstandigheden. De leverancier houdt hiermee rekening bij de eventuele intekening op deze opdracht. Verder dienen de ziekenwagens in de werkplaats van de merkverdeler van een snelservice of expresservice te genieten zodat de immobilisatietijd voor onderhoud en herstellingen tot het strikte minimum beperkt wordt en dit in samenspraak met Brandweer Westhoek. Dit voor zowel het onderstel als de opbouw en inrichting. De ombouwer zorgt ervoor dat de ombouwvoorschriften van de voertuigconstructeur strikt opgevolgd worden. De constructeur van het voertuig oefent hier toezicht op uit en levert bij de aflevering van de ziekenwagen een attest af waaruit blijkt dat de ombouwvoorschriften van de constructeur correct nageleefd werden. WIE KAN INTEKENEN OP DIT AANBOD? Het doel van dit bestek is niet alleen de Brandweer Westhoek van ziekenwagens te kunnen voorzien, maar ook andere geïnteresseerde ambulancediensten de mogelijkheid te bieden om in te tekenen op dit aanbod, er evenwel van uitgaande dat deze diensten voertuigen kunnen aankopen via E-procurement en deze voertuigen alleen gebruikt worden om te rijden in het kader van de Dringende Medische Hulpverlening via het eenvormig oproepsysteem 100/112. Brandweer Westhoek zal bijgevolg ook fungeren als aankoopcentrale voor andere Hulpverleningszones en/of medische diensten die rijden in het kader van de Dringende Medische Hulpverlening. Brandweer Westhoek deed bijgevolg ook navraag bij andere hulpverleningszones en/of aanbestedende ziekenwagendiensten naar hun interesse in de aankoop van een gelijkaardige ziekenwagen. Volgende Brandweerzones en/of Medische diensten hebben zich opgegeven: - BWZ Midwest (VH: 1 ziekenwagen) - BWZ Taxandria (VH: 4 ziekenwagens) De mogelijkheid die externe diensten geboden wordt om in te tekenen op dit aanbod, vereist ook een grondige kennis en een duidelijke uiteenzetting van het aankoopbeleid, de reglementeringen en regelgevingen die van toepassing zijn op het bestek, de waarborgen en de voorziene opleidingen voor de gebruikers, maar bovenal een duidelijke omschrijving van het voertuig en zijn inrichting, evenals een inventarisatie van de bijkomende, verplichte medische uitrusting voor dit voertuig. Dit alles wordt omstandig omschreven verder in dit lastenboek. HOE DIENT DIT BESTEK CORRECT INGEVULD TE WORDEN? De inschrijver leest het onderwerp en de eraan gestelde eisen. Indien het aanbod van de inschrijver voldoet aan ALLE opgesomde eisen van elke individueel onderwerp binnen de rubriek “Eisen” verder in dit lastenboek, vermeldt hij telkens duidelijk “OK” in de kolom “Conformiteit”. Indien het aanbod slechts gedeeltelijk aan de gestelde eisen voldoet of bij twijfel, omschrijft de aanbieder omstandig zijn aanbod en verduidelijkt hij zoveel als mogelijk zijn antwoorden in een bijgevoegd document (indien mogelijk met verduidelijkende foto). Deze documenten worden gebundeld in een catalogus met paginanummering, maar ook voorzien van een inhoudsopgave en een index, zodat het desbetreffende document snel kan gevonden worden. Het paginanummer wordt per item vermeld in de rubriek “Blz. v/h verduidelijkend document” van dit bestek. Daar waar de afnemer wenst aan de weet te komen hoe sommige items zullen gerealiseerd worden, wordt een cijfer ingevuld in de rubriek (*). Dit cijfer en de gewenste informatie kan teruggevonden worden in de tabel op bladzijde 104. Indien een bepaald document heel wat technische gegevens bevat en hiermee verduidelijking wordt gegeven over meerdere items, dient dit document slechts eenmalig toegevoegd te worden (men verwijst wel telkenmale naar het nummer van het desbetreffende stuk in de laatste kolom “nummer van het stavingsstuk met de gevraagde info”) Beide catalogi zullen gecontroleerd worden op hun conformiteit n.a.v.. de bestelling van de eerste ziekenwagen van dit bestek. HET IS DE VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE INSCHRIJVER OM ALLE VOLGENDE ZIEKENWAGENS VOLGENS DEZELFDE STANDAARD TE BOUWEN, EVENWEL REKENING HOUDEND MET DE KEUZEMOGELIJKHEDEN EN DE WENSEN VAN DE AFNEMER. WANNEER DE ...
Interne Kennung: PPP1BH-60/5004/AD / 1426 / 2024 /028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: basisvoertuig met standaard brancard
Interne Kennung: AD / 1426 / 2024 /028_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen