See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van materiaal voor blaaskatherisatie en urinedrainage
Beschreibung: Met het oog op de continue en, in voorkomend geval, dringende behoefte aan urologisch basismateriaal (katheters, urinezakken, urinemeetsystemen, …), beoogt HospiLim per perceel een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer.
Interne Kennung: 2025-HospiLim-207
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-HospiLim-207 - 1_Intermitterende katheters
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van intermitterende katheters.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: 2025-HospiLim-207 - 2_Intermitterende non-touch katheter
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van intermitterende non-touch katheter
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-HospiLim-207 - 3_Verblijfskatheter 2-weg met latex
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van verblijfskatheter 2-weg met latex
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025-HospiLim-207 - 4_Verblijfskatheter 2-weg zonder latex
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van verblijfskatheter 2-weg zonder latex
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025-HospiLim-207 - 5_Verblijfskatheter 2-weg gesiliconiseerd met temperatuurmeting
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van verblijfskatheter 2-weg gesiliconiseerd met temperatuurmeting
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025-HospiLim-207 - 6_Verblijfskatheter 3-weg
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van verblijfskatheter 3-weg
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2025-HospiLim-207 - 7_Urinezak met afnamepunt
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van urinezak met afnamepunt
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2025-HospiLim-207 - 8_Urinezak zonder afnamepunt
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van urinezak zonder afnamepunt
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 2025-HospiLim-207 - 9_Urinezak TUR
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van urinezak TUR
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 2025-HospiLim-207 - 10_Beenzak
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van beenzak
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 2025-HospiLim-207 - 11_Pediatrisch steriel opvangzakje
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van pediatrisch steriel opvangzakje
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 2025-HospiLim-207 - 12_Urinedebietmeter/urinemeetsysteem
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van urinedebietmeter/urinemeetsysteem
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 2025-HospiLim-207 - 13_Fixatiemateriaal
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van fixatiemateriaal
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 2025-HospiLim-207 - 14_Katheterventiel
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van katheterventiel
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 2025-HospiLim-207 - 15_Urinezeef
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van urinezeef
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 2025-HospiLim-207 - 16_Glijmiddel
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van glijmiddel
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 2025-HospiLim-207 - 17_Glycerineoplossing
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van glycerineoplossing
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 2025-HospiLim-207 - 18_Sondageset
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van sondageset
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 2025-HospiLim-207 - 19_Suprapubische katheter
Beschreibung: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het leveren van suprapubische katheter
Interne Kennung: 19