See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Service copiatoare pe baza de abonament cu pret pe copie la echipamentele de copiat tip XEROX
Beschreibung: Acord-cadru de Service copiatoare pe baza de abonament cu pret pe copie la echipamentele de copiat tip XEROX, pentru o perioada de 18 luni, conform cerintelor Caietului de sarcini. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilo: 18 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi dinaintea termenului limita stabilit in Anuntul de participare, pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4265795_2026_PAAPD1620871
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Service copiatoare pe baza de abonament cu pret pe copie la echipamentele de copiat tip XEROX, pentru o perioada de 18 luni, conform cerintelor Caietului de sarcini. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent, aferent perioadei 01.01.2027 – 31.12.2027 este de: 2.181.857,07 lei fara TVA (pentru o cantitate maximă de 4.338.876 copii/12 luni) Cantitațile estimate a fi achiziționate: • cantitatea estimată a unui contract subsecvent: min. 361.573 copii/1luna – max. 4.338.876 copii/12 luni). Frecvenţa de atribuire a contractelor subsecvente: se va încheia cel puțin 1 (un) contract subsecvent pentru fiecare dintre exercițiile financiare în interiorul cărora este cuprins acordul-cadru.
Interne Kennung: 1