2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace třídírny druhotných surovin společnosti SOMPO, a.s. – Design & Build
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka spočívající v návrhu, dodání a montáži rotačního síta a potřebných dopravníkových cest [doprava plastového odpadu do rotačního síta, odvod nadsítné frakce z rotačního síta s napojením na stávající třídící linku a odvod podsítné frakce z rotačního síta mimo halu třídírny druhotných surovin (dále jen „TDS“)] do stávající haly TDS bez možnosti rozšíření této haly a s max. 20% zmenšením stávajícího skladovacího prostoru pro plasty v hale na parcele č. st. 146 v k.ú. Roučkovice v areálu společnosti SOMPO, a.s. Nedílnou součástí dodávky budou i stavební práce - může dojít k nutnosti úpravy stávající jímky příjmového dopravníku, předpokládá se kotvení konstrukce rotačního síta a dopravníků do stávající podlahy haly, dále vytvoření průchodu stěnou haly pro odvod podsítné frakce z rotačního síta. Zadavatel bude dodávku realizovat formou metody Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování návrhu technologie přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Dodavatel navrhne technologii tak, aby splnila požadavky zadavatele uvedené v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418300 Fackelentfernungsvorrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 42417200 Fördereinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 42914000 Recyclingvorrichtungen, 42417200 Fördereinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten