See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych w tym leków programowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa leków różnych w tym leków programowych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33.60.00.00-6 Produkty farmaceutyczne 3. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia: 1) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 61 części (Pakiety nr 1 - 61), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 2) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ. 3) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W takim przypadku zamawiający dopuszcza możliwość złożenia przez wykonawcę oferty na preparat równoważny, przy czym oferta taka polega na zaoferowaniu preparatów tożsamych z przedmiotem zamówienia, dla których istnieje wspólna nazwa wg indeksu nazw międzynarodowych. W przypadku wątpliwości zamawiającego dotyczących równoważności zaoferowanych leków, wykonawca zobowiązany będzie do złożenia wyjaśnień i wykazania ich równoważności na każde wezwanie zamawiającego. Nie dopuszcza się składania ofert na preparaty zarejestrowane jako „suplement diety”.
Interne Kennung: GZP.3800.43.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Crizotinibum 200mg x 60 kaps.twarde 2. Crizotinibum 250mg x 60 kaps.twarde Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Osimertinibum 40mg x 30 tabl.powl. 2. Osimertinibum 80mg x 30 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Afatinibum 20mg x 28 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Nintedanibum 100mg x 60 kaps.miękkie Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Alectinibum 150mg x 224 kasp.twarde Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Brigatinibum 30mg x 28 tabl.powl. 2. Brigatinibum 90mg x 28 tabl.powl. 3. Brigatinibum 180mg x 28 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Lorlatinibum 25mg x 90 tabl.powl. 2. Lorlatinibum 100mg x 30 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Entrectinibum 100mg x 30 kaps.twarde 2. Entrectinibum 200mg x 90 kaps.twarde Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Cemiplimabum 350mg 1fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ipilimumabum 50mg/10ml 1fiolka 2. Ipilimumabum 200mg/40ml 1fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Erlotinibum 100mg x 30 tabl.powl. 2. Erlotinibum 150mg x 30 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Gefitynibum 250mg x 30 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Vinblastine sulfate 10mg/10ml 1fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Abirateroni acetas 500mg x 60 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. SUNITINIB KAPS. TWARDE 0,0125 MG [x28 KAPS.] 2. SUNITINIB KAPS. TWARDE 0,025 G [x28 KAPS.] 3. SUNITINIB KAPS. TWARDE 0,05 G [x28 KAPS.] Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Abemaciclib TABL. POWL. 0,150 G [x70 TABL.POWL.] Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. SOTORASIB TABL. POWL. 0,12 G [x240 TABL.] Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Durvalumab 500 mg - 1 fiol. 10 ml 2. Durvalumab 120 mg - 1 fiol. 2,4 ml Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. TRASTUZUMABUM 600mg/5ml gotowy roztwór do podawania podskórnego 1 Fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostarlimab - 50mg/ml - 10ml fiol. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. SORAFENIBUM 0,4G X 56 tabl. powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ramucirumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 10mg/ml 10 ml 2 fiol. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Atezolizumab 1875 mg/15ml 1fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Panitumumabum 20mg/ml 20ml fiolka 2. Panitumumabum 20mg/ml 5ml fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Interferon beta 1B (9,6 ml j.m./1,2 ml) - 1 opakowanie z 15 oddzielnymi opakowaniami, z których każde zawiera 1 fiolkę z proszkiem, 1 ampułkostrzykawkę z rozpuszczalnikiem, 1 łącznik fiolki z igłą, 2 waciki nasączone alkoholem Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Interferon beta 1A - forma podskórna: interferon beta-1a inj. s.c. 132 mcg (36 mln j.m.)/ 1,5 ml (24 Mj.m.)* 4 wkłady = miesięczna terapia (podawana we wkładach wielodawkowych przy pomocy urządzenia elektronicznego do podawania leku urządzeniem o nazwie Rebismart)- terapia 12 miesięcy- 48 wkładów Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Interferon beta 1A ,30 mcg (6 m.j.m.)/0,5 ml,i.m., 4 ampułkostrzykawki + 4 igły/wstrzykiwacze + 4 igły, Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Fumaran dimetylu w dawce 240 mg w postaci doustnej, 56 kaps. w 1 op. 2. Fumaran dimetylu w dawce 120 mg w postaci doustnej, 14 kaps. w 1 op. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Teryflunamid w dawce 14 mg w postaci doustnej - 28 tabl. w 1 op. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Kladrybina w dawce 10 mg. (50 opakowań 1-tabletkowych + 2 opakowania 4-tabletkowe + 2 opakowania 6-tablektowe) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości i rodzaju opakowań w ramach całkowitej liczby tabletek (dawkowanie w zależności od masy ciała). Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Okrelizumab - koncentrat w dawce 300 mg do sporządzania roztworu do infuzji 2. Ocrelizumabum - roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml, 23 ml Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ofatumumab w dawce 20 mg/0,4 ml w postaci roztworu jednodawkowego w jednorazowym wstrzykiwaczu 2. Siponimod w dawce 2 mg w postaci tabletki, 28 tabletek w 1 opakowaniu 3. Siponimod w dawce 1 mg w postaci tabletki w ilości 28 tabletek w 1 opakowaniu 4 Siponimod w dawce 0,25 mg - 12 tabletek w 1 opakowaniu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ozanimod w postaci kapsułki twardej. Jedno opakowanie zawiera 4 kapsułki twarde w dawce 0,23 mg i 3 kapsułki twarde w dawce 0,46 mg 2. Ozanimod w postaci kapsułki twardej w dawce 0,92 mg. Jedno opakowanie zawiera 28 kapsułek Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Cynakalcet tab. dawka 30 mg x 28 szt. 2. Cynakalcet tab. dawka 60 mg x 28 szt. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Parykalcytol fiolki dawka 5 mcg x 5 fiolek Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Adalimumab - 1 opakowanie zawiera 2 ampułko-strzykawki po 40 mg roztworu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ustekinumab - 1 opakowanie zawiera 1 ampułko-strzykawkę z 45 mg roztworu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Sekukinumab - 1 opakowanie zawiera 1 wstrzykiwacz zawiera 300 mg roztworu 2. Sekukinumab-1 opak zawiera 2 wstrzykiwacze po 150mg Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Iksekizumab - 1 opakowanie zawiera 2 ampułko-strzykawki po 80 mg roztworu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Risakizumab - 1 opakowanie zawiera 1ampułko-strzykawkę po 150 mg roztworu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Guselkumab-1 opak zawiera 1 ampułkostrzykawke po 100mg roztworu 2. Guselkumab onepress-1 opak zawiera 1 wstrzykiwacz po 100mg Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Tildrakizumab-1opak zawiera1 ampułkostrzyk po 100mg roztworu Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Bimekizumab-1opak zawiera 2 wstrzykiwacze po 160mg Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Rytuksymab - chimeryczne przeciwciało monoklonalne ludzko-mysie/glikolizowana immunoglobulina, zawierająca ludzkie sekwencje stałe IgG1 oraz złożone z łańcuchów lekkich i ciężkich mysie sekwencje zmienne; koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 10mg/1ml; fiolka 500 mg/50ml - do stosowania w programie lekowym Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Efgartigimod alfa - fragment Fc pochodzący z ludzkiej rekombinowanej immunoglobuliny G1 (IgG1); koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 20mg/1ml; fiolka 400mg/20ml - do stosowania w programie lekowym. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Kompleks neurotoksyny Clostridium botulinum typ A, 500 jednostek/proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań; op. a 1 fiolka; do stosowania w programie lekowym leczenie dystonii ogniskowych i połowicznego kurczu twarzy oraz leczenie spastyczności kończyny górnej i/lub dolnej po udarze muzgu z użyciem toksyny botulinowej typu A. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Vinorelbinum kaps. miękka 20 mg 1 sztuka 2. Vinorelbinum kaps. miękka 30 mg 1 sztuka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Vinpocetine inj. 10 mg/2ml x 10 amp. 2. Beclometasonum+ formoterolum 0,1+0,006mg/daw. 180 dawek. 3. Cefixime granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 100mg/5 ml 2 g (100ml zawiesiny) Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. EPTIFIBATIDE inj.2mg/1ml-10ml Fiol. 2. EPTIFIBATIDE inj.0,75mg/1ml-100ml Fiol. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Carbacholum opht. 0,01%, fiol. 1,5 ml x 12 szt. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Natrium chloratum 0,9%, jałowy płyn do irygacji, 5000 ml x 2 worki 2. Worek dwukomorowy o składzie:Magnezu chlorek sześciowodny 3,05 g/l+Sodu chlorek 7,01 g/l+Sodu wodorowęglan 2,12 g/l+Potasu chlorek 0,314 g/l+Disodu fosforan dwuwodny 0,187 g/l; Osmolarność 290mOsm/l; Pojemność 5000ml. x 2 worki 3. Worek jednokomorowy o składzie:Sodu chlorek 5,03 g/l +Sodu cytrynian 5,29 g/l; Osmolarność 244 mOsm/l; Pojemność 5000ml x 2 worki Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Trastuzumabum emtansinum 100mg fiolka 2. Trastuzumabum emtansinum 160mg fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Pertuzumabum 420mg fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Atezolizumab 1200mg/20ml 1 fiolka Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Vemurafenibum 240mg x 56 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Binimetynib 15mg x 84 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Cobimetinibum 20mg x 63 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dabrafenibum 50mg x 120 kaps. 2. Dabrafenibum 50mg x 28 kaps. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Encorafenibum 50mg x 28 kaps. 2. Encorafenibum 75mg x 42 kaps. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Niwolumab + Relatlimab 240mg + 80mg fiolka 20ml Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 - Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Trametynibum 0,5mg x 30 tabl.powl. 2. Trametynibum 2mg x 30 tabl.powl. Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 61