2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersysteem GBI World vrijwillige transparantie
Beschreibung: De gemeente Lingewaard maakt voor het beheer van de openbare ruimte gebruik van GBI World van Antea Group. Dit beheersysteem ondersteunt de gemeente bij de voorbereiding, planning, uitvoering en verantwoording van beheer- en onderhoudswerkzaamheden binnen de openbare ruimte. De gemeente Lingewaard is voornemens de overeenkomst voor GBI World voort te zetten. Aan deze keuze liggen zowel inhoudelijke, organisatorische als economische overwegingen ten grondslag. Uit marktinformatie en praktijkervaringen blijkt dat de oplossing van Antea Group zich onderscheidt door bewezen technologie, een brede integrale functionaliteit voor het beheer van de openbare ruimte en een stabiele SaaS-omgeving die aantoonbaar aansluit bij de huidige en toekomstige behoeften van de gemeente. Daarnaast bevindt Lingewaard zich momenteel in meerdere omvangrijke verander- en ontwikkeltrajecten, waaronder de verdere verbetering van datakwaliteit, de implementatie van IMBOR en GWSW, de doorontwikkeling van assetmanagement en diverse optimalisaties binnen het beheer van de openbare ruimte. Een aanbestedings- en migratietraject zou op dit moment concurreren met deze lopende ontwikkelingen, waardoor aanzienlijke risico’s ontstaan voor de continuïteit van de dienstverlening, de voortgang van strategische opgaven en de beschikbare uitvoeringscapaciteit. Tegelijkertijd heeft de gemeente in de afgelopen jaren substantieel geïnvesteerd in de inrichting, koppelingen, datakwaliteit, processen en kennisopbouw rondom GBI World. Een overstap naar een alternatieve oplossing zou leiden tot aanzienlijke desinvesteringen van publieke middelen en een langdurig beslag leggen op schaarse expertise en capaciteit. De gemeente acht het daarom niet doelmatig om op dit moment een aanbestedingstraject te starten dat kan leiden tot verlies van reeds gerealiseerde investeringen, extra implementatiekosten en vertraging van lopende verbetertrajecten. Op basis van deze omstandigheden is de gemeente van oordeel dat voortzetting van de huidige oplossing op dit moment de meest verantwoorde keuze is vanuit het oogpunt van continuïteit, doelmatigheid, risicobeheersing en zorgvuldig beheer van publieke middelen. In het document voor leveranciers wordt deze afweging en de onderliggende argumentatie nader toegelicht. Voorgenomen besluit • De gemeente is voornemens een overeenkomst met de huidige leverancier te sluiten voor onbepaalde tijd. • De geraamde waarde van de overeenkomst bedraagt € 200.000,- (excl. btw). Let Op! Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te stellen aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks bijgevoegde motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Hiervoor kunt u gebruik maken van het e-mailadres zoals vermeld in de contactgegevens. De gemeente Lingewaard neemt een eventueel bezwaar mee in zijn afweging. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure. Beroepsprocedure: Precieze aanduiding van de termijn(en) voor beroepsprocedures: 20 dagen
Interne Kennung: ORV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ORV
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000