See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje trzy części tj: Część 1 - Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Miejskie Przedszkole nr 44, ul. Bytomska 3, Ruda Śląska. Część 2 - Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 47, ul. Emila Szramka 7, Ruda Śląska. Część 3 - Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gwarecka 2, Ruda Śląska. Szczegóły zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: AP.271.91.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Miejskie Przedszkole nr 44, ul. Bytomska 3, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Miejskie Przedszkole nr 44, ul. Bytomska 3, Ruda Śląska. Zakres prac do wykonania obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu oraz remont dachu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 47, ul. Emila Szramka 7, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 47, ul. Emila Szramka 7, Ruda Śląska. Zakres prac do wykonania obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu oraz remont dachu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gwarecka 2, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gwarecka 2, Ruda Śląska. Zakres prac do wykonania obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu oraz remont dachu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: część 3