2. Verfahren
Verfahren
Titel: Loonwaarde metingen
Beschreibung: De gemeente is verantwoordlijk voor het verrichten van loonwaardenmetingen voor Haagse burgers (werknemers) die behoren tot de doelgroep potentieel arbeidsbeperkt. Aan de hand van de loonwaardenmeting wordt de hoogte van loonkostensubsidie berekend. Hiermee wordt de werkgever gecompenseerd in het verlies aan arbeidsprestatie en wordt hij in staat gesteld een bijdrage te leveren aan een inclusieve arbeidsmarkt en een duurzame arbeidsrelatie. De uitvoering en toekenning van loonwaardenmetingen wordt gedaan vanuit de Dienst Sociale zaken en Werkgelegenheid binnen het onderdeel Den Haag Werkt. Gemeente Den Haag zoekt één externe partner die als flexibele schil rondom de vaste loonwaarde deskundigen van de gemeente in staat is om - met gecertificeerde en in het loonwaarde register geregistreerde loonwaarde deskundigen - op jaarbasis circa 1170 kwalitatief goede loonwaardenmetingen te verrichten. Dit volgens de methodiek van landelijk vastgestelde uniforme loonwaardenmeting. De gemeente wil samenwerken met een vaste groep loonwaarde deskundigen omdat dit de samenwerking met de loonwaardendeskundigen van de gemeente – maar ook de dienstverlening aan de werkgevers ten goede komt. De gemeente Den Haag werkt met het loonwaarden meetsysteem van Competensys. De opdrachtnemer aan wie de opdracht gegund zal worden zal zelf zorg dienen te dragen voor het kunnen werken met het loonwaarden meetsysteem van Competensys en de mogelijke kosten die daaraan verbonden zijn. Ditzelfde geldt m.b.t. eventueel daaruit voortvloeiende bijscholing etc . Opdrachtnemer zal de loonwaarden metingen op locatie uitvoeren en werken in systemen van Opdrachtgever (Competensys). De gemeente wil een overeenkomst sluiten op basis van een resultaatverplichting, het uitvoeren van loonwaardenmetingen met het optimale resultaat, dat wil zeggen zoveel mogelijk rechtdoend aan de arbeidssituatie, voor de Gemeente Den Haag af te ronden. De opdracht betreft dus geen detachering of inhuur van personeel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000