541645-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – CDE – Společné datové prostředí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CDE – Společné datové prostředí
Beschreibung: Obecným záměrem zadavatele je získat funkční společné datové prostředí (CDE) pro řízení staveb, které bude v souladu s legislativními požadavky, zejména zákonem č. 330/2025 Sb., o správě informací o stavbě a vystavěném prostředí a o změně některých dalších zákonů, zadavateli sloužit jako jednotný a důvěryhodný zdroj projektových informací a dat po celý životní cyklus stavby, bude plně dostupné v českém jazyce a zároveň pokryje potřeby zadavatele uvedené v této zadávací dokumentaci, v jejích přílohách, případně upřesněné či doplněné v průběhu řízení se soutěžním dialogem. Formálním záměrem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a to s jedním vybraným dodavatelem, který se na základě provedeného hodnocení dle hodnotících kritérií umístí na prvním místě. Vybrané řešení současně musí respektovat a být v souladu se všemi relevantními právními předpisy. Při zahájení zadávacího řízení zadavatel není objektivně schopen vymezit veškeré technické a smluvní podmínky plnění veřejné zakázky tak, aby mohl sestavit zadávací dokumentaci v potřebném stupni podrobnosti. Zadavatel je schopen definovat, že předmětem (či spíše účelem) plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace zadávacími podmínkami popsaného společného datového prostředí (CDE) pro řízení staveb.
Interne Kennung: CDE – Společné datové prostředí
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72300000 Datendienste, 72322000 Datenverwaltung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001