See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej oraz w jednostkach organizacyjnych im podległych w 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach 47 lokalizacji Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, 3 lokalizacji Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Interne Kennung: 2401-ILZ.260.20.2.2026, ZKP – 6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IAS w Katowicach, I US w Katowicach, II US w Katowicach, ŚUCS w Katowicach - 2 Lokalizacje w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, ul. Damrota 25, 40-022 Katowice Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach, ul. Żwirki i Wigury 17, 40-063 Katowice Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach, ul. Paderewskiego 32B, 40-282 Katowice Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, ul. Słoneczna 34, 40-136 Katowice Śląskiego Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach Lokalizacja w Katowicach, Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, Magazyn Depozytowy, ul. Żelazna 15B, 40-851 Katowice, Magazyn Depozytowy, ul. Kościuszki 112B, 42-500 Będzin
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, wynoszącego maksymalnie 20% wartości zamówienia. Zamawiający przewiduje udzielenie dodatkowych zamówień w zakresie usług określonych w Załączniku nr 3 do Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający może – za zgodą Wykonawcy – zlecić wykonanie innych usług, niewymienionych w Załączniku nr 3 do Opisu przedmiotu zamówienia, według stawki roboczogodziny netto podanej w § 6 ust 6 Umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecania ww. prac innemu Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: IAS w Katowicach Lokalizacja w Częstochowie, I US w Częstochowie, II US w Częstochowie, ŚUCS w Katowicach, lokalizacja w Częstochowie, US w Kłobucku, US w Myszkowie, US w Zawierciu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Lokalizacja w Częstochowie, ul. Rejtana 9, 42-200 Częstochowa Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie, ul. Filomatów 18/20, 42-217 Częstochowa, Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie, ul. Tkacka 3, 42-200 Częstochowa Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, lokalizacja w Częstochowie, ul. Rydza-Śmigłego 26, 42-200 Częstochowa, Urząd Skarbowy w Kłobucku, Rynek im. Jana Pawła II nr 13, 42-100 Kłobuck, Urząd Skarbowy w Myszkowie ul. Rozwojowa 2, 42-300 Myszków, Urząd Skarbowy w Zawierciu, ul. Leśna 8, 42-400 Zawiercie
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: IAS w Katowicach Lokalizacja w Cieszynie, KIS w Bielsku-Białej Wydział w Cieszynie, US w Cieszynie, I US w Bielku-Białej, kis w Bielku-Białej, II US w Bielku-Białej, II Śl. US w Bielsku-Białej, Śl. UCS w Katowicach lokalizacja w Bielku-Białej, US w Czechowicach-Dziedzicach, US w Żywcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, lokalizacja w Cieszynie, ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 11, 43-400 Cieszyn Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, Lokalizacja w Cieszynie, Magazyn Depozytowy, ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej Wydział w Cieszynie, ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 11, 43-400 Cieszyn Urząd Skarbowy w Cieszynie, ul. Kraszewskiego 4, 43-400 Cieszyn, Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, ul. Sixta 17, 43-300 Bielsko-Biała, Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej, ul. Sixta 17, 43-300 Bielsko-Biała, Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, ul. Maczka 73 43-300 Bielsko-Biała, Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 45, 43-300 Bielsko-Biała, Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, Lokalizacja w Bielsku-Białej, ul. Regera 32, 43-382 Bielsko-Biała, Budynek Magazynowo - Garażowy, ul. Dworcowa 31, 43-382 Bielsko-Biała, Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Urząd Skarbowy w Żywcu, ul. Krasińskiego 11, ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: I US w Gliwicach, II US w Gliwicach, US w Rudzie Śląskiej, US w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gliwicach, ul. Góry Chełmskiej 15, 44-100 Gliwice, Drugiego Urzędu Skarbowego w Gliwicach, ul. Młodego Hutnika 2, 44-100 Gliwice, UUrzędu Skarbowego w Rudzie Śląskiej, ul. Kokotek 6, 41-700 Ruda Śląska, Urzędu Skarbowego w Zabrzu, ul. Bytomska 2, 41-800 Zabrze
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: I US w Będzinie, KIS w Bielsku-Białej Wydział w Będzinie, US w Dąbrowie Górniczej, US w Jaworznie, US w Mysłowicach, US w Sosonowcu, IŚUS w Sosnowcu, OC w Sławkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Urząd Skarbowy w Będzinie, ul. Retingera 1, 42-500 Będzin, Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej Wydział w Będzinie, ul. Retingera 1, 42-500 Będzin, Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej, ul. Krasińskiego 33a, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Urząd Skarbowy w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 274 A, 43-600 Jaworzno, Urząd Skarbowy w Mysłowicach, ul. Mickiewicza 4, 41-400 Mysłowice, Urząd Skarbowy w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 20 i 22, 41-200 Sosnowiec, Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 97, 41-219 Sosnowiec, Oddział Celny w Sławkowie, ul. Groniec 1, 41-260 Sławków.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: US w Bytomiu, US w Chorzowie, US w Lublińcu, US w Piekarach Śląskich, US w Siemianowicach Śląskich, US w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Bytomiu, ul. Wrocławska 92, 41-902 Bytom, Urząd Skarbowy w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 5, 41-506 Chorzów, Urząd Skarbowy w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7b, 42-700 Lubliniec, Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich,ul. Bytomska 92, 41-940 Piekary Śląskie, Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich, ul. Śląska 84, 41-100 Siemianowice Śląskie.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: US w Jastrzębiu Zdroju, US w Raciborzu, US w Rybniku, ŚUCS w Katowicach lokalizacja w Rybniku, US w Wodzisławiu Śląskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 11 Listopada 13, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Urząd Skarbowy w Raciborzu, ul. Drzymały 32, 47-400 Racibórz, Urząd Skarbowy w Rybniku, pl. Armii Krajowej 3, 44-200 Rybnik, Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, Lokalizacja w Rybniku, ul. Kłokocińska 51, 44-251 Rybnik, Magazyn Depozytowy, ul. Przemysłowa 8, 44-203 Rybnik, Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim, ul. Głowackiego 4, 44-300 Wodzisław Śląski.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: US w Mikołowie, US w Pszczynie, US w Tychach, OC w Tychach, US w Żywcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Mikołowie, ul. Hubera 4, 43-190 Mikołów, Urząd Skarbowy w Pszczynie, ul. 3-go Maja 4, 43-200 Pszczyna, Urząd Skarbowy w Tychach, al. Niepodległości 60, 43-100 Tychy, Oddział Celny w Tychach, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy, Urząd Skarbowy w Żorach, ul. Wodzisławska 1, 44-240 Żory.
Interne Kennung: Część nr 8