541663-2026 - Wettbewerb
Belgien – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Juridisch technische ondersteuning Omzetting Europese bodemrichtlijn naar Vlaams beleid
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJuridisch technische ondersteuning Omzetting Europese bodemrichtlijn naar Vlaams beleid
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht is het leveren van juridisch - inhoudelijke en milieutechnische ondersteuning bij de omzetting van de Europese richtlijn bodemmonitoring naar Vlaams beleid en regelgeving voor een periode van 3 jaar.
Interne Kennung17140
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel17140 - 1
Interne Kennung1