541666-2026 - Wettbewerb
Polen – Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen – Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalnego sprzętu okulistycznego, dzierżawa aparatu do witrektomii przedniej i tylnej oraz fakoemulsyfikacji oraz dzierżawa Biometru optycznego na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego
Interne KennungDZP-382-28/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSOCZEWKA JEDNOCZĘŚCIOWA
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-1
LosLOT-0002
Titelczęść 2 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSOCZEWKA JEDNOCZĘŚCIOWA FULL PRELOADED
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-2
LosLOT-0003
Titelczęść 3 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungROZTWÓR BŁĘKITU TRYPTANU 0,15%
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-3
LosLOT-0004
Titelczęść 4 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSOCZEWKI NAGAŁKOWE OPATRUNKOWE
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-4
LosLOT-0005
Titelczęść 5 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungFLUOROWANY w 100% perfluorokarbon
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-5
LosLOT-0006
Titelczęść 6 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungOLEJ SILIKONOWY
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-6
LosLOT-0007
Titelczęść 7 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSonda do intubacji dróg łzowych
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-7
LosLOT-0008
Titelczęść 8 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungNóż typu CRESCENT, 2 mm, zagięty, ostry, sterylny
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-8
LosLOT-0009
Titelczęść 9 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungNóż skośny 15 stopni, nóż do paracentozy, prosty, sterylny
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-9
LosLOT-0010
Titelczęść 10 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSUBSTANCJA VISCOELASTYCZNA
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-10
LosLOT-0011
Titelczęść 11 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPIERŚCIEŃ DOTOREBKOWY
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-11
LosLOT-0012
Titelczęść 12 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungMIKROIMPLANT
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-12
LosLOT-0013
Titelczęść 13 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPASKI FLUORESCEINOWE
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-13
LosLOT-0014
Titelczęść 14 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungENDOSONDY 25 G do lasera VISULAS 532s
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-14
LosLOT-0015
Titelczęść 15 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungKARBACHOL
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-15
LosLOT-0016
Titelczęść 16 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungAMPUŁKOSTRZYKA 1ml, 1,4 % kwas hialuronowy
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-16
LosLOT-0017
Titelczęść 17 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungNÓŻ DO PRZEDNIEJ VITRECTOMII
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-17
LosLOT-0018
Titelczęść 18 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungKANIULE z mikrokońcówką
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-18
LosLOT-0019
Titelczęść 19 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungFILTR OKULISTYCZNY DO POWIETRZA
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-19
LosLOT-0020
Titelczęść 20 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSZWY MONOFILAMENT NIEWCHŁANIALNE
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-20
LosLOT-0021
Titelczęść 21 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungGAZ MEDYCZNY C3F8 75 ML z zestawem
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-21
LosLOT-0022
Titelczęść 22 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPROTEZA OCZNA ZASTAWKA AHMEDA model FP7
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-22
LosLOT-0023
Titelczęść 23 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPŁYN DO IRYGACJI WNĘTRZA GAŁKI OCZNEJ
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-23
LosLOT-0024
Titelczęść 24 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungROZTWÓR BŁĘKITU TRYPTANU 0,06%
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-24
LosLOT-0025
Titelczęść 25 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPROTEZA OCZNA
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-25
LosLOT-0026
Titelczęść 26 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungJEDNORAZOWY ZESTAW DO PODAWANIA I USUWANIA OLEJU SILIKONOWEGO
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-26
LosLOT-0027
Titelczęść 27 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungJEDNORAZOWY ZESTAW DO INIEKCJI DOSZKLISTKOWYCH
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-27
LosLOT-0028
Titelczęść 28 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungTAŚMA DO PODWIESZANIA POWIEK
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-28
LosLOT-0029
Titelczęść 29 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSOCZEWKA 3-częściowa
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-29
LosLOT-0030
Titelczęść 30 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungKOMPLET OPERACYJNY WRAZ Z KASETĄ DO OPERACJI WITREKTOMII wraz z DZIERŻAWĄ APARATU DO WITREKTOMII PRZEDNIEJ I TYLNEJ ORAZ FAKOEMULSYFIKACJI
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-30
LosLOT-0031
Titelczęść 31 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSCRAPERY DO WITREKTOMII
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-31
LosLOT-0032
Titelczęść 32 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSOCZEWKA MONOFOKALNA Z KARTRIDŻEM wraz z DZIERŻAWĄ BIOMETRU OPTYCZNEGO
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-32
LosLOT-0033
Titelczęść 33 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSTRZAŁKI OKULISTYCZNE
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-33
LosLOT-0034
Titelczęść 34 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungTRIAMCINOLON 4,0%
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-34
LosLOT-0035
Titelczęść 35 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungPLASTIKOWA OSŁONKA NA OKO
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-35
LosLOT-0036
Titelczęść 36 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungAMPUŁKOSTRZYKA 1ml, 3,0 % kwas hialuronowy
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-36
LosLOT-0037
Titelczęść 37 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSZEW NIEWCHŁANIALNY
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-37
LosLOT-0038
Titelczęść 38 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungENDOSONDY 27G do lasera VISULAS 532s
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-38
LosLOT-0039
Titelczęść 39 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungSTERYLNE KOMPLETY OPERACYJNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU WRAZ Z KASETĄ DO OPERACJI ZAĆMY
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-39
LosLOT-0040
Titelczęść 40 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungGAZ OKULISTYCZNY SF6 W POJEMNIKU 75 ML
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-40
LosLOT-0041
Titelczęść 41 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungKANIULE ZAGIĘTE 23G ORAZ 27G
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-41
LosLOT-0042
Titelczęść 42 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
BeschreibungKANIULA DO INIEKCJI OKOŁOGAŁKOWEJ
Interne KennungDZP-382-28/26/Część-42