2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuig Specialistisch IBGS Eenheid
Beschreibung: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) start in samenwerking met Brandweer Amsterdam-Amstelland een Europese openbare aanbesteding voor de levering van een voertuig Specialistisch IBGS Eenheid. Tijdens de initiële looptijd van de overeenkomst zullen twee Specialistisch IBGS-voertuigen worden aangeschaft, één per deelnemende Veiligheidsregio. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst dient het mogelijk te zijn om maximaal vier (4) Specialistisch IBGS-voertuigen te verwerven, waarbij per deelnemende Veiligheidsregio maximaal twee (2) voertuigen worden aangeschaft. Het plafondbedrag per voertuig is vastgesteld op €360.000 inclusief btw en alle bijkomende kosten. De maximale waarde van de initiële overeenkomst bedraagt daarmee €720.000. De maximale uitnutting van de raamovereenkomst bedraagt €1.440.000 inclusief btw en alle bijkomende kosten.
Interne Kennung: EA-Specialistisch IBGS Eenheid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren voertuig Specialistisch IBGS Eenheid
Beschreibung: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) start in samenwerking met Brandweer Amsterdam-Amstelland een Europese openbare aanbesteding voor de levering van een voertuig Specialistisch IBGS Eenheid. Tijdens de initiële looptijd van de overeenkomst zullen twee Specialistisch IBGS-voertuigen worden aangeschaft, één per deelnemende Veiligheidsregio. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst dient het mogelijk te zijn om maximaal vier (4) Specialistisch IBGS-voertuigen te verwerven, waarbij per deelnemende Veiligheidsregio maximaal twee (2) voertuigen worden aangeschaft. Tijdens de initiële looptijd van de overeenkomst zullen twee Specialistisch IBGS-voertuigen worden aangeschaft, één per deelnemende Veiligheidsregio. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst dient het mogelijk te zijn om maximaal vier (4) Specialistisch IBGS-voertuigen te verwerven, waarbij per deelnemende Veiligheidsregio maximaal twee (2) voertuigen worden aangeschaft. Het plafondbedrag per voertuig is vastgesteld op €360.000 inclusief btw en alle bijkomende kosten. De maximale waarde van de initiële overeenkomst bedraagt daarmee €720.000. De maximale uitnutting van de raamovereenkomst bedraagt €1.440.000 inclusief btw en alle bijkomende kosten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar en kan maximaal 3 keer met 2 jaar worden verlengd, tot een totale looptijd van maximaal 8 jaar.