541742-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Fotokopiergeräte – Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding multifunctionals
BeschreibungDoel van deze aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten voor de levering van multifunctionals aan Vitus Zuid € 1.170.000
Interne KennungKQPN/2025/40
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDoel van deze aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten voor de levering van multifunctionals. € 1.170.000,00
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMet de partij die de beste prijs/kwaliteitverhouding biedt, wordt een overeenkomst gesloten voor bepaalde tijd met een looptijd van vijf jaar en twee maanden, met één keer een verlengingsmogelijkheid van vijf jaar.