541748-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych 02/PN/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych 02/PN/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. Wszystkie zaoferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 16 części (pakietów). Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części. 5. W częściach 1-13 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. 6. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie w postaciach doustnych równoważników farmaceutycznych w formie tabletek, drażetek bądź kapsułek o takim samym schemacie uwalniania leku, 7. W przypadku, jeżeli żądany przez Zamawiającego preparat farmaceutyczny nie jest już produkowany lub jest tymczasowy brak produkcji, a nie ma innego preparatu równoważnego, Zamawiający dopuszcza podanie ostatniej ceny sprzedaży. Informację o braku dostępności produktu należy umieścić w uwagach pod tabelą w Formularzu asortymentowo – cenowym wraz z podaniem pozycji, której dotyczy. 8. Zamawiający wymaga dostawy produktów o terminach ważności nie krótszych niż 12 miesięcy, liczonych od daty dostawy. W wyjątkowych sytuacjach Zamawiający dopuszcza dostawę produktów z krótszym terminem ważności po wcześniejszym uzyskaniu pisemnej zgody od Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 356870-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów.
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Interne Kennung: cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Interne Kennung: cz. 8