See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przez rzeczoznawcę majątkowego usług w zakresie szacowania wartości nieruchomości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez rzeczoznawcę majątkowego usług w zakresie szacowania wartości nieruchomości. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części: Część 1 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali mieszkalnych ( poz.1 -2 przedmiotu zamówienia) Część 2 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali o przeznaczeniu innym iż mieszkalne, nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych i inne (poz. 3-15 przedmiot zamówienia). 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 70000000-1- usługi w zakresie nieruchomości 70331000-0- usługi nieruchomości mieszkalnych 70332000-7- usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 691129-2025
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.381.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70331000 Wohngrundstücksdienste, 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali mieszkalnych ( poz.1 -2 przedmiotu zamówienia)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez rzeczoznawcę majątkowego usług w zakresie szacowania wartości nieruchomości Część 1 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali mieszkalnych ( poz.1 -2 przedmiotu zamówienia) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 70331000 Wohngrundstücksdienste
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali o przeznaczeniu innym iż mieszkalne, nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych i inne (poz. 3-15 przedmiot zamówienia).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez rzeczoznawcę majątkowego usług w zakresie szacowania wartości nieruchomości Część 2 - wykonanie operatów szacunkowych w sprawie określenia wartości lokali o przeznaczeniu innym iż mieszkalne, nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych i inne (poz. 3-15 przedmiot zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.381.2025 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen