2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w budynku Teatru Małego położonego w Tychach przy ul. Hlonda 1 oraz przyległych do niego terenów zewnętrznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania czystości w budynku Teatru Małego położonego w Tychach przy ul. Hlonda 1 oraz przyległych do niego terenów zewnętrznych. Budynkiem administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. 2. Usługi będące przedmiotem zamówienia obejmują: 2.1. Zamówienie podstawowe (gwarantowane), 2.2. Zamówienie objęte prawem opcji, o którym mowa w pkt. 3 poniżej. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – pozostałe części zostały ogłoszone odrębnym postępowaniem przetargowym o numerze DIZ-340/201/10/2024. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 4.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 4.2. załączniku nr 1.1.: Formularz oferty cenowej; 4.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy; 4.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług); 4.5. załączniku nr 5: System Zarządzania Publicznymi Terenami Zieleni dla miasta Tychy; 4.6. załączniku nr 6: Standardy cięcia i pielęgnacji drzew; 4.7. załączniku nr 7: Standardy inspekcji i diagnostyki drzew; 4.8. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 723687-2024
Interne Kennung: DIZ-340/201/10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania czystości w budynku Teatru Małego położonego w Tychach przy ul. Hlonda 1 oraz przyległych do niego terenów zewnętrznych. Budynkiem administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. 2. Usługi będące przedmiotem zamówienia obejmują: 2.1. Zamówienie podstawowe (gwarantowane), 2.2. Zamówienie objęte prawem opcji, o którym mowa w pkt. 3 poniżej. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – pozostałe części zostały ogłoszone odrębnym postępowaniem przetargowym o numerze DIZ-340/201/10/2024. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 4.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 4.2. załączniku nr 1.1.: Formularz oferty cenowej; 4.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy; 4.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług); 4.5. załączniku nr 5: System Zarządzania Publicznymi Terenami Zieleni dla miasta Tychy; 4.6. załączniku nr 6: Standardy cięcia i pielęgnacji drzew; 4.7. załączniku nr 7: Standardy inspekcji i diagnostyki drzew; 4.8. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami. 5. Zamawiający wymaga, aby wykonawca lub podwykonawcy skierowali do realizacji zamówienia niezbędną ilość osób, tj.: a) minimum 1 osobę do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy, b) minimum 2 osoby, które będą wykonywały czynności w obiekcie użyteczności publicznej oraz przyległych do niego terenów zewnętrznych. UWAGA: Doświadczenie wskazanej osoby będzie punktowane w ramach kryterium nr 2.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji, polegającego na: 1.1. świadczeniu usługi w zakresie utrzymania czystości terenów zewnętrznych przyległych do budynku Teatru Małego położonego w Tychach przy ul. Hlonda 1, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załącznik nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 1.2. świadczeniu usług utrzymania czystości w budynku (o których mowa w lit. C Szczegółowego opisu wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania prawa opcji, tj. skorzystania z wykonania umowy w zakresie rozszerzonym objętym opcją, gdy Rada Miasta Tychy podejmie stosowną uchwałę o przeznaczeniu środków na ten cel. 3. W wyniku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w ust. 2, wynagrodzenie Wykonawcy określone w ust. 1 ulegnie zmniejszeniu odpowiednio o wynagrodzenie za zakres rozszerzony objęty opcją. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia. 4. O terminie wykonania umowy w zakresie rozszerzonym objętym opcją Wykonawca zostanie poinformowany na piśmie przez Zamawiającego co najmniej 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia realizacji umowy, o którym mowa w § 2 ust. 3 niniejszej umowy.