2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro analýzu a izolaci polymerních produktů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro analýzu a izolaci polymerních produktů z reakčních směsí pomocí chromatografických metod a detekci molekulové hmotnosti izolovaných látek s příslušenstvím.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer, 38431000 Erkennungsgeräte, 42980000 Gaserzeuger
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ