See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamosenergia 2027 - 5 társaság részére
Beschreibung: Az ajánlatkérő villamosenergia teljes ellátás alapú szerződés keretében történő adásvételére (EKR000631862026) 292810-2026 azonosítószámú részvételi felhívással részvételi szakaszt indított (DBR Villamosenergia beszerzése 2027-2029), amelynek eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi beszerzési igény megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít. Az alábbi ajánlatkérő közbeszerzési eljárást folytat le villamosenergia teljes ellátás alapú szerződés keretében történő adásvételére, amelynek tárgya „Villamosenergia 2027 - 5 társaság részére” A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 292810-2026
Interne Kennung: EKR001374652026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő által létrehozott Dinamikus beszerzési rendszerben (a továbbiakban: DBR) villamosenergia teljes ellátás alapú szerződés keretében történő adásvétele az alábbi ajánlatkérő részére egybefoglalt mennyiségben: E.R.Ö.V. Zrt. szerződött mennyiség (kWh): 10 510 817 BORSODVÍZ Zrt. szerződött mennyiség (kWh): 11 707 140 KAVÍZ Kft. szerződött mennyiség (kWh): 7 556 321 Mezőföldvíz Kft. szerződött mennyiség (kWh): 11 494 154 Soproni Vízmű Zrt. szerződött mennyiség (kWh): 8 730 783 Jelen ajánlattételi szakaszban a villamos energia nettó egységára (Energiadíj) a szerződéstervezet szerinti képlettel kerül meghatározásra: azzal, hogy a Felhasználó legfeljebb heti 4, havi 8 alkalommal, minden hónapban a hónap 1-től 15-ig eső kereskedési napokon, hétfőtől-csütörtökig 11:00-14:00 óra között jogosult az aktuális hónapot követő vagy későbbi naptári év, negyedév, hónap (továbbiakban: „Fixálandó Időszak”) szállítandó villamosenergia-mennyiség vonatkozásában a villamos energia nettó egységárát fixálni választása szerint HUF vagy EUR pénznemben a szerződéstervezetben írtak szerint. Adásvételi szerződés a magyar átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű villamos energia versenypiaci beszerzésére, teljes ellátás alapú szerződés keretében, menetrendadási kötelezettség nélkül. Jelenlegi szerződés hatályának lejárta: 2026.12.31. Energiaszolgáltatási igény folyamatos, idősoros, illetve profilhoz igazodó felhasználással. A villamos energia termék minősége meg kell, hogy feleljen az EU és a magyarországi követelményeknek: MSZ EN 50160: 2011 és MSZ 1:2002 szabvány. A kereskedőváltás feltételi valamennyi felhasználási hely esetében biztosítottak. Az energiahatékonyságról szóló 2015. évi LVII. törvény módosítása révén bevezetett energiahatékonysági kötelezettségi rendszerből fakadó, Ajánlatkérő energiafelhasználásából adódó, a nyertes ajánlattevőt terhelő többlet fizetési kötelezettséget Ajánlatkérő kifejezett és közvetlen jogszabályi felhatalmazás nélkül nem kíván átvállalni.
Interne Kennung: EKR001374652026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 10 %-a.