See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 184 szt. instalacji fotowoltaicznych, 171 magazynów energii oraz 147 pomp ciepła – I część, Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. instalacji fotowoltaicznych, 2 magazynów energii oraz 1 pompy ciepła – II część; w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Infrastruktura OZE w Gminie Widawa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 184 szt. instalacji fotowoltaicznych, 171 magazynów energii oraz 147 pomp ciepła – I część, Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. instalacji fotowoltaicznych, 2 magazynów energii oraz 1 pompy ciepła – II część; w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Infrastruktura OZE w Gminie Widawa” Projekt ” jest współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 działanie FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji, „Infrastruktura OZE w Gminie Widawa”
Interne Kennung: RIK.271.5.2025.DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44112410 Dachgerüste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 184 szt. instalacji fotowoltaicznych, 171 magazynów energii oraz 147 pomp ciepła w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Infrastruktura OZE w Gminie Widawa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa oraz montaż i uruchomienie 147 kompletów fabrycznie nowych instalacji pomp ciepła; 184 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych oraz 171 magazynów energii na wybranych nieruchomościach/budynkach mieszkalnych, jednorodzinnych na terenie gminy Widawa o rozmiarze wskazanym w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1) zaprojektowanie a) 147 kompletów instalacji powietrznych pomp ciepła o mocy minimalnej od 4 kW do 15 kW, w tym z uwzględnieniem instalacji hybrydowych tj. z udziałem źródła ciepła posiadanego przez użytkownika oraz projektu włączenia w istniejącą instalację grzewczą budynku; b) 184 kompletów instalacji fotowoltaicznych o mocy minimalnej od 2 kWp do 15 kWp, montowanych na budynkach lub gruncie u osób fizycznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu; c) 171 kompletów magazynów energii o parametrach minimalnych od 2 kWh do 12 kWh wg danych zawartych w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ; 2) dostawę i montaż: a) 147 kompletów instalacji powietrznych pomp ciepła o mocy minimalnej od 4 kW do 15 kW, w tym z uwzględnieniem instalacji hybrydowych tj. z udziałem źródła ciepła posiadanego przez użytkownika; b) 184 kompletów instalacji fotowoltaicznych o mocy minimalnej od 2 kWp do 15 kWp, montowanych na budynkach lub gruncie u osób fizycznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu; c) 171 kompletów magazynów energii o parametrach minimalnych od 2 kWh do 12 kWh wg danych zawartych w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, w tym min.: montaż powietrznych pomp ciepła wraz z urządzeniami technologicznymi, w tym zasobnikiem c.w.u., zabezpieczeniami, włączeniem w istniejący, dostosowany przez użytkownika system grzewczy, montaż ogniw PV wraz z konstrukcją wsporczą, montaż inwertera, instalacja prądu stałego i zmiennego, zabezpieczenie przeciwporażeniowe, przepięciowe, instalacja uziemień i połączeń wyrównawczych, włączenie do istniejącej instalacji użytkownika, montaż magazynu energii; wykonanie prób, badań i rozruchów wszystkich w/w instalacji; Szczegółowy opis zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 1.RIK.271.5.2025.DK
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31712331 Photovoltaische Zellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31420000 Primärbatterien, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 44112410 Dachgerüste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: II część - Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. instalacji fotowoltaicznych, 2 magazynów energii oraz 1 pompy ciepła w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Infrastruktura OZE w Gminie Widawa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa oraz montaż i uruchomienie 1 kompletu fabrycznie nowej instalacji pompy ciepła; 2 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych oraz 2 magazynów energii w wybranych budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Widawa o mocy wskazanej w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1) zaprojektowanie: a) 1 kompletu instalacji powietrznych pomp ciepła o mocy minimalnej 200 kW, z uwzględnieniem instalacji hybrydowej tj. źródło ciepła na olej opałowy posiadanego przez użytkownika oraz projektu włączenia w istniejącą instalację grzewczą budynku; b) 2 kompletów instalacji fotowoltaicznych o mocy minimalnej 11 kWp i 50 kWp, montowanych na budynkach lub gruncie wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu; c) 2 kompletów magazynów energii o parametrach 9 kWh i 40 kWh, w tym magazyn 40 kWh wyposażony w wanadowe baterie przepływowe REDOX – akumulatory oparte na dwóch ciekłych elektrolitach wg danych zawartych w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ 2) dostawę i montaż: a) 1 kompletu instalacji powietrznych pomp ciepła o mocy minimalnej 200 kW, z uwzględnieniem instalacji hybrydowej tj. źródło ciepła na olej opałowy posiadanego przez użytkownika oraz projektu włączenia w istniejącą instalację grzewczą budynku; b) 2 kompletów instalacji fotowoltaicznych o mocy minimalnej 11 kWp i 50 kWp, montowanych na budynkach lub gruncie wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu; c) 2 kompletów magazynów energii o parametrach 9 kWh i 40 kWh, w tym magazyn 40 kWh wyposażony w wanadowe baterie przepływowe REDOX – akumulatory oparte na dwóch ciekłych elektrolitach wg danych zawartych w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ, w tym min.: montaż powietrznych pomp ciepła wraz z urządzeniami technologicznymi, w tym zasobnikiem c.w.u., zabezpieczeniami, włączeniem w istniejący, dostosowany przez Wykonawcę system grzewczy, montaż ogniw PV wraz z konstrukcją wsporczą, montaż inwertera, instalacja prądu stałego i zmiennego, zabezpieczenie przeciwporażeniowe, przepięciowe, instalacja uziemień i połączeń wyrównawczych, włączenie do istniejącej instalacji użytkownika, montaż magazynu energii; wykonanie prób, badań i rozruchów wszystkich w/w instalacji 3) przeszkolenie użytkowników w zakresie zasad eksploatacji w/w instalacji wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi instalacji 4) wykonanie dokumentacji zgłoszeniowej dla każdej instalacji, w zakresie obowiązującej procedury przyłączeniowej, na zasadach określonych przez właściwego Operatora Systemu Dystrybucji Szczegółowy opis zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 2.RIK.271.5.2025.DK