See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych dla potrzeb szpitala.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu ujął asortyment niezbędny do pracy dla całego szpitala. Z uwagi na fakt, iż uległy wyczerpaniu ilości sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych zgodnie z zawartymi umowami, a zatem w ramach umów nie ma możliwości dokonywania dalszych dostaw sprzętu, których zakup jest bezwzględnie konieczny i niezbędny dla zabezpieczenia bieżącej pracy oddziału naczyniowego w SP ZOZ MSWiA w Łodzi. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiający w sposób szczególny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Zamawiający znalazł się w sytuacji, w której konieczny jest zakup sprzętu do zapewnienia ciągłości dostaw. Przeprowadzenie postępowania w zwykłym trybie, z zachowaniem terminów podstawowych, uniemożliwiłoby zapewnienie ciągłości dostaw sprzętu naczyniowego, który jest niezbędny w zabezpieczeniu bezpieczeństwa pacjentów. Jednocześnie Zamawiający, informuje, że skrócenie terminu składania ofert w omawianym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie pozbawi Wykonawców możliwości udziału w przedmiotowym postępowaniu. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców ofert nie jest czasochłonne, tym bardziej, że potencjalni Wykonawcy mieli już okazję zapoznać się z dokumentacją przetargową podczas prowadzonych wcześniejszych postępowań. Rynek sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych skupia jedynie profesjonalne podmioty zajmujące się tą materią, w związku z tym, obiektywnie rzecz biorąc, każdy z tych podmiotów, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w warunkach, gdy termin składania ofert uległ skróceniu, co też w żaden sposób nie powinno wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert w odnośnym postępowaniu o udzielanie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu i w żaden sposób nie powinno wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Los: LOT-0063
Los: LOT-0064