541898-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholdienst für Wäsche – Usługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
BeschreibungUsługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
Interne KennungZP/PN/63/26/EL/AFS/JK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej zgodnie z postawionymi wymogami zawartymi. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem.
BeschreibungUsługa w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej zgodnie z postawionymi wymogami zawartymi w załączniku nr 1. Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu RFID HF (lub równoważny) urządzeń wraz z oprogramowaniem do zarządzania technologią systemu RFID systemu identyfikacji bielizny szpitalnej i odzieży pracowniczej wraz ze znakowaniem w załączniku 1A.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik Nr 1, 1 A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Zestawienie asortymentowo-cenowe.
Interne KennungPrzedmiot zamówienia