541910-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Usluga uklanjanja i zbrinjavanja i/ili oporabe nepropisno odloženog otpada u Gospiću (faza 2 - vreće na otvorenom)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga uklanjanja i zbrinjavanja i/ili oporabe nepropisno odloženog otpada u Gospiću (faza 2 - vreće na otvorenom)
Beschreibung: Predmet nabave je uklanjanje nepropisno odloženog otpada pakiranog u „big bag“ vrećama (neke su djelomično oštećene) te njegovo zbrinjavanje (konačni postupci zbrinjavanja) i/ili oporaba (konačni postupci oporabe) sukladno Zakonu o gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 84/21, 142/23) i podzakonskim i ostalim propisima RH te sukladno propisima dugih zemalja, ukoliko je primjenjivo, koji uređuju navedeno područje (u daljnjem tekstu: Zakon o gospodarenju otpadom). Lokacija je u Gospiću na području bivše tvornice PPK Velebit (Poljoprivredno prehrambeni kombinat Velebit). Faza2 vreće na otvorenom se odnosi na uslugu zbrinjavanja i/ili oporabe otpada koji je pakiran u „big bag“ vrećama koje se nalaze na otvorenom prostoru između dvije zgrade na česticama 591/3 i 599/4, kao i u hali na k.č.br. 591/3k.o. Divoselo.
Interne Kennung: E-VV-9/2026/R4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je uklanjanje nepropisno odloženog otpada pakiranog u „big bag“ vrećama (neke su djelomično oštećene) te njegovo zbrinjavanje (konačni postupci zbrinjavanja) i/ili oporaba (konačni postupci oporabe) sukladno Zakonu o gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 84/21, 142/23) i podzakonskim i ostalim propisima RH te sukladno propisima dugih zemalja, ukoliko je primjenjivo, koji uređuju navedeno područje (u daljnjem tekstu: Zakon o gospodarenju otpadom). Lokacija je u Gospiću na području bivše tvornice PPK Velebit (Poljoprivredno prehrambeni kombinat Velebit). Faza 2 vreće na otvorenom se odnosi na uslugu zbrinjavanja i/ili oporabe otpada koji je pakiran u „big bag“ vrećama koje se nalaze na otvorenom prostoru između dvije zgrade na česticama 591/3 i 599/4,kao i u hali na k.č.br. 591/3 k.o. Divoselo. Na temelju dostupnih podataka, u vrećama se nalazi neopasni otpad sljedećih ključnih brojeva: • 19 12 04 plastika i guma • 19 12 12 ostali otpad (uključujući mješavine materijala) od mehaničke obrade otpada, koji nije naveden pod 19 12 11* • 07 02 13 otpadna plastika Predmet nabave je opisan i određen Tehničkim specifikacijama i Troškovnikom, a koji su objavljeni kao dio ove Dokumentacije o nabavi.