See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa oraz świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego dla obiektów wojskowych będących w administracji 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rzeszowie w terminie 01.01.2026 – 31.03.2026r., (zamówienie z podziałem na 13 zadań)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019359460; 2) Część nr 2: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019763489; 3) Część nr 3: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019335990; 4) Część nr 4: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500020453133; 5) Część nr 5: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376894; 6) Część nr 6: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik” Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376863; 7) Część nr 7: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019355141; 8) Część nr 8: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326639; 9) Część nr 9: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99, Punkt Poboru Gazu: 801859036550019326615; 10) Część nr 10: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019806841 11) Część nr 11: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326622; 12) Część nr 12: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326196; 13) Część nr 13: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500091293683 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6A – 6M, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 838483-2025
Interne Kennung: ZP/20/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019359460; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6A, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 2: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019763489; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6B, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 3: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019335990; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6C, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 4: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500020453133; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6D, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 5: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376894; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6E, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 6: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik”, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376863; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6F, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 7: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019355141; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6G, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 8: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326639; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6H, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 9: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99 Punkt Poboru Gazu: 801859036550019326615; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6I, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 10: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100 Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019806841; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6J, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 11: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112 Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326622; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6K, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 12: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125 Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326196; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6L, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 13: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok Punkt Poboru Gazu: 8018590365500091293683; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 6L, które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące określa załącznik nr 7. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 5 z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 5). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13