See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO, KOSMETYKÓW I CHEMIKALIÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, kosmetyków i chemikaliów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 1A do SWZ – Części 1-46.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Titel: Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: Odczynniki i środki kontrastowe - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Titel: Odczynniki chemiczne
Beschreibung: Odczynniki chemiczne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0044
Titel: Produkty do pielęgnacji ciała
Beschreibung: Produkty do pielęgnacji ciała - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046