541952-2026 - Ergebnis
Rumänien – Seife – Achizitie sapun si sampon
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie sapun si sampon
Beschreibung: Furnizare sapun si sampon conform solicitarilor din caietul de sarcini . Acordul cadru se va încheia pentru o perioada de 36 de luni cu maxim 3 (trei) operatori economici clasați în ordinea prețului ofertat, în cazul în care exista trei operatori economici declarați admiși (îndeplinesc condițiile solicitate conform documentației de atribuire). În cazul în care nu sunt minim trei operatori economici, acordul cadru se va încheia cu toți operatorii economici calificați. LOT 1 Nr crt Produse UM Cantit. max. AC/ Cantit.min AC/ Cantit. max CS/ Cantit. min. CS/ 1 Sampon antimatreata/ buc/ 21.408/ 17.358/ 4.757/ 482; 2 Sampon copii/ buc/ 5.916/ 4.608/ 1.315/ 128; 3 Săpun lichid/ buc/ 22.818/ 19.407/ 5.071/ 539; 4 Săpun lichid pentru copii/ buc/ 23.376/ 18.612/ 5.195/ 517; 5 Săpun nou-nascuti/ buc/ 1.260/ 1.080/ 280/ 30; 6 Săpun toaleta antibacterian/ buc/ 21.936/ 17.634/ 4.875/ 490; 7 Gel de dus pentru copii/ buc/ 12.336/ 9.966/ 2.741/ 277; 8 Balsam de par/ buc/ 10.332/ 8.328/ 2.296/ 231; 9 Spuma pentru curatare corp fara apa/ buc/ 3.888/ 3.636/ 864/ 101. LOT 2 Nr crt Produse UM Cantit. max. AC/ Cantit.min AC/ Cantit. max CS/ Cantit. min. CS/ 1 Săpun antibacterian/ litru/ 13.954/ 1.550/ 3.101/ 43. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 17093691_2022_PAAPD1356666
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33711900 Seife
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - beneficiari
Beschreibung: Acordul cadru de furnizare sapun si sampon, conform caietului de sarcini, Nr crt Produse UM Cantit. max. AC/ Cantit.min AC/ Cantit. max CS/ Cantit. min. CS/ 1 Sampon antimatreata/ buc/ 21.408/ 17.358/ 4.757/ 482; 2 Sampon copii/ buc/ 5.916/ 4.608/ 1.315/ 128; 3 Săpun lichid/ buc/ 22.818/ 19.407/ 5.071/ 539; 4 Săpun lichid pentru copii/ buc/ 23.376/ 18.612/ 5.195/ 517; 5 Săpun nou-nascuti/ buc/ 1.260/ 1.080/ 280/ 30; 6 Săpun toaleta antibacterian/ buc/ 21.936/ 17.634/ 4.875/ 490; 7 Gel de dus pentru copii/ buc/ 12.336/ 9.966/ 2.741/ 277; 8 Balsam de par/ buc/ 10.332/ 8.328/ 2.296/ 231; 9 Spuma pentru curatare corp fara apa/ buc/ 3.888/ 3.636/ 864/ 101.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711610 Haarwaschmittel
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - angajati
Beschreibung: Acord cadru de furnizare de sapun si sampon conform caietului de sarcini. LOT 2 Nr crt Produse UM Cantit. max. AC/ Cantit.min AC/ Cantit. max CS/ Cantit. min. CS/ 1 Săpun antibacterian/ litru/ 13.954/ 1.550/ 3.101/ 43.
Interne Kennung: 2