See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie aplikacji SENSUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie aplikacji wspomagającej maszynistę w energooszczędnym prowadzeniu pojazdu kolejowego „SENSUM”. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 1 do zaproszenia oraz w załącznikach do Projektowanych postanowień umowy.
Interne Kennung: MWZ8.27.40.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001