See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud 2026-2029 via sociale tewerkstelling
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Groenonderhoud 2026-2029 via sociale tewerkstelling. Toelichting: De opdracht wordt gereserveerd voor sociale werkplaatsen overeenkomstig art. 15 van de overheidsopdrachtenwet d.d. 17 juni 2016. Plaats van dienstverlening: diverse locaties van de gemeente Herenthout, Bouwelse Steenweg 8 te 2270 Herenthout Omvattende een algemeen groenonderhoud in plantsoenen en groenstroken door wieden, maaien, snoeien, harken, scheren, zwerfvuil ruimen, afboorden/afranden gazonstroken, bladeren ruimen, alternatieve onkruidbestrijding op paden en opritten, verwijderen van wilde scheuten, jaarlijkse inventarisatie van afgestorven beplanting en opmaken van een invullingvoorstel (=bestellingvoorstel). De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: PPP020-454/6027/2025/012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen