541958-2025 - Ergebnis
Niederlande – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – BVID-module
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBVID-module
BeschreibungDe BVID omvat het informatiesysteem, de randapparaten, modules (v.h.: zuilen), en koffers die onze KMar-collega’s gebruiken voor identiteitscontrole en –vaststelling. De BVID-module is het apparaat voor het adequaat monteren en gebruiken van de benodigde randapparatuur en BVID-werkplek, om met dit geheel m.b.v. de applicatie BVID biometrische gegevens van vreemdelingen en verdachten te registreren en een integraal persoonsbeeld te verkrijgen binnen de straf- en migratieketens. Deze modules zijn geïnstalleerd op politiebureaus en spelen een cruciale rol bij het voorkomen van identiteitsfraude en het waarborgen van een betrouwbare identiteitsvaststelling.
Interne KennungBVID-module3
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des VerfahrensConcurrentiegerichte dialoog
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte
5. Los
LosLOT-0000
Menge450
Optionen
Beschreibung der OptionenDoorontwikkelen van de BVID-module3 tot (een) volgende versie(-s).
541958-2025 - Resultaat
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – BVID-module
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BVID-module
Interne identificatiecode: BVID-module3
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 31642000 Elektronische detectieapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 450
Opties: