See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRV Rákóczifalva, Jókai Mór út ivóvízvezeték reko
Beschreibung: A Kiskunsági Víziközmű-Szolgáltató Kft. mint Gesztor ajánlatkérő a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára, kapcsolódó csomópontokkal és rákötésekkel, bekötésekkel együtt, előírás szerinti burkolat helyreállítással, az egyes ajánlattételi szakaszokban kibocsátott műszaki leírások és tervek alapján 17. részben (kategóriában), tárgyban karbantartási vagy rekonstrukciós vagy beruházási feladatok megvalósítása érdekében Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítására közbeszerzési eljárást folytatott le. EKR rövidítés: DBR vízhálózat kivitelezés, 2025/S 058-185926 (EKR000242152025) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján építési beruházás megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz a 6 részében (Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt)felállított Dinamikus Beszerzési Rendszerben történő közbeszerzés megvalósítása „TRV Rákóczifalva, Jókai Mór út ivóvízvezeték rekonstrukció” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 2025/S 058-185926 számon 2025.03.24 napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében és tájékoztató jelleggel a Közbeszerzési Értesítő 2025. évi 58.számában (KÉ-3744/2025) Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2025.03.19. AK a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a jelen felhívásban és a KD részét képező műszaki leírásban, adott esetben egyéb írásos dokumentumokban, adott esetben tervrajzok összességében és az árazatlan költségvetési kiírásban rögzített kivitelezési munkára kíván vállalkozási szerződést kötni.
Vorherige Bekanntmachung: 185926-2025
Interne Kennung: EKR000861012026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jelen ajánlattételi szakasz a 6 részében (Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. ) felállított Dinamikus Beszerzési Rendszerben történő közbeszerzés megvalósítása „TRV Rákóczifalva, Jókai Mór út ivóvízvezeték reko” tárgyban. Vállalkozási szerződés keretében a TRV szolgáltatási területén vízvezeték rekonstrukció elvégzése, kapcsolódó csomópontok és rákötések kiépítésével, bekötővezetékek átépítésével együtt, előírt helyreállítással. Rekonstrukcióval érintett létesítmények - meglévő DN 80 AC gerincvezeték cseréje / 510 fm D90 KPE PN10 PE100 SDR17 - házi ivóvízbekötés (44 db csere) / 375 fm D25 PE PN10 PE100 SDR17 - Meglévő FA tűzcsap cseréje FF kivitelűre / 2 db DN80 FF KTB HAWLE SMARTPRO okostűzcsap - Új FF kivitelű tűzcsap beépítése / 1 db DN80 FF KTB HAWLE SMART-PRO okostűzcsap A tervezett rekonstrukció ún. „melléfektetéses eljárással valósul meg, a meglévő csőátmérő névleges átmérője nem változik, a törzshálózat kapacitása nem változik, így a tervezett tevékenység a 72/1996.(V.22.) Korm. rendelet 4.§(1) a) pontjában rögzítettek figyelembevételével nem vízjogi engedély köteles tevékenység. Nyertes Ajánlattevő a kivitelezési munka elvégezését a közbeszerzési eljárás során kiadott műszaki tartalom valamint a tervdokumentáció alapján kell elvégeznie. Ajánlatkérő az adott gyártmánnyal és típussal egyenértékű ajánlatot is elfogad a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3)-(6) bekezdése szerint. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevőt terheli. Valamennyi szakfelügyelet megrendelése a nyertes Ajánlattevő feladata. AK a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a jelen felhívásban és a KD részét képező műszaki leírásban, adott esetben egyéb írásos dokumentumokban, adott esetben tervrajzok összességében és az árazatlan költségvetési kiírásban rögzített kivitelezési munkára kíván vállalkozási szerződést kötni.
Interne Kennung: EKR000861012026/1