541967-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Liquid Handlers
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLiquid Handlers
BeschreibungDe aanbestedende dienst heeft een transparant proces doorlopen waarbij onder meer marktconsultatie (TN 600548), literatuuronderzoek en raadpleging van experts hebben plaatsgevonden. Hieruit is gebleken dat slechts één oplossing voldoet aan de technische en functionele eisen. 3
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1