541997-2026 - Ergebnis
Polen – Abfallcontainer und -körbe – Dostawa koszy betonowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa koszy betonowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie na terenie m.st. Warszawy betonowych koszy ulicznych z deklem płaskim i wkładem. Zamówienie podzielone jest na 6 części: Część I - wykonanie, dostawa i ustawienie 400 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła), Część II – wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany), Część III – wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Mokotów, Ursynów, Wilanów), Część IV – wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Ochota, Ursus, Włochy), Część V – wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Praga Północ, Targówek, Białołęka, Śródmieście), Część VI – wykonanie, dostawa i ustawienie 159 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (realizacja projektów z Budżetu Obywatelskiego). Parametry kosza określa „Projekt techniczny kosza” stanowiący załącznik nr 1 do wzorów umów. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 1. art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp; 2. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 3. art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4. Przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 4.1 informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: 1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy, 2) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4.2 oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. 4.3 oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: 1) oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy, e) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 2) oświadczeniu dot. art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Vorherige Bekanntmachung294263-2026
Interne KennungZOM/KP/21/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa koszy betonowych na terenie dzielnic Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 400 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła),
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelDostawa koszy betonowych na terenie dzielnic Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany),
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelDostawa koszy betonowych na terenie dzielnic Mokotów, Ursynów, Wilanów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Mokotów, Ursynów, Wilanów),
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelDostawa koszy betonowych na terenie dzielnic Ochota, Ursus, Włochy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Ochota, Ursus, Włochy),
Interne KennungCzęść IV
LosLOT-0005
TitelDostawa koszy betonowych na terenie dzielnic Praga Północ, Targówek, Białołęka, Śródmieście
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 250 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (dzielnice Praga Północ, Targówek, Białołęka, Śródmieście),
Interne KennungCzęść V
LosLOT-0006
TitelDostawa koszy betonowych - realizacja projektów z Budżetu Obywatelskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie 159 szt. koszy betonowych z deklem płaskim i wkładem (realizacja projektów z Budżetu Obywatelskiego),
Interne KennungCzęść VI