2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro dodávky osobních a užitkových automobilů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky osobních a užitkových automobilů, včetně jejich dopravy do místa plnění dle CPV kódů uvedených ZD. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek.
Interne Kennung: 202603
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zavedení dynamického nákupního systému formou užší řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 - Or1 - Osobní M1 (do 3,5 t)
Beschreibung: osobní vozidlo, min. 5ti místné
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2 - Ud1 - užitkové N1 (do 3,5 t) – dodávkové
Beschreibung: užitkové vozidlo, min. 3 místné
Interne Kennung: 02
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen