2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0113/24 pn. „Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0113/24 pn. „Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000”, która obejmuje usunięcie drzew i krzewów, w tym nalotu, z powierzchni łącznej ok. 1,4 ha (5 płatów siedliska 6120 - ciepłolubne śródlądowe murawy napiaskowe (Koelerion glaucae)), przesadzenie 15 szt. Rokitnika zwyczajnego (Hippophae rhamnoides) oraz koszenie rdestowców z powierzchni ok. 230m2.
Interne Kennung: SA.III.261.1.37.2025.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0113/24 pn. „Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000”, która obejmuje usunięcie drzew i krzewów, w tym nalotu, z powierzchni łącznej ok. 1,4 ha (5 płatów siedliska 6120 - ciepłolubne śródlądowe murawy napiaskowe (Koelerion glaucae)), przesadzenie 15 szt. Rokitnika zwyczajnego (Hippophae rhamnoides) oraz koszenie rdestowców z powierzchni ok. 230m2.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001