2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het poetsen van ramen ziekenhuisgebouw
Beschreibung: De raampartijen worden opgesomd, in analogie met de interne benaming van de diverse blokken. Het ziekenhuis is opgebouwd rond de Centrale Hall (CH). Zo spreken we van : A-Blok , B-Blok, C-blok, D-Blok, I-Blok, B* + spoed, T-Blok, V-Blok, OP, IZA, MB en KOALA. De niet gekoppelde gebouwen met de Centrale Hall (CH) zijn : • TD (technische dienst) • KAS (Kinderpsychiatrie) • G (G-paviljoen (informaticadienst) • Villa Sint-Lucaslaan 24 (zusters) • Villa Sint-Lucaslaan 14 (facturatie en boekhouding) • Villa Sint-Lucaslaan 7 (personeelsdienst) • Villa Sint-Lucaslaan 9 (opleidingscentrum) • Fietsenberging personeel. Zowel de CH als de A-blok en de B-blok beschikken over een railsysteem waardoor min of meer alle raampartijen bereikbaar worden d.m.v. gebruik te maken van een on-site gondel. Bij het eerste gebruik van de gondel door medewerkers van de firma van de ramenwas wordt er een basisopleiding voorzien door AZ. St.Lucas en worden de mensen in kennis gesteld van de gangbare procedures m.b.t. werken op hoge hoogte, toegang tot de gebouwen en aanmeldplicht. De diverse raampartijen van de diverse blokken werden opgelijst aan de hand van foto’s met aanduiding en korte omschrijving. De frequentie van reiniging van alle ramen komt op 2 x per jaar. Een uitzondering hierop, waar een reiniging van 1 x per jaar volstaat : • Alle aanwezige koepels • Het glazen dak van de fietsenstalling • De serre achteraan in de tuin van de villa in Lucaslaan 7 De op te geven prijs voor één volledige wasbeurt is dan ook een vaste prijs. De vermelde vermoedelijke hoeveelheden in de inventaris zijn de frequentie van twee wasbeurten per jaar vermenigvuldigd met de looptijd van de raamovereenkomst, en een frequentie van één wasbeurt per jaar vermenigvuldigd met de looptijd van de raamovereenkomst. Gelet op de aan de gang zijnde bouwwerken, die vermoedelijk voltooid zijn in 2028, wordt er na voltooiing van deze werken een nieuwe prijsvraag uitgestuurd voor de dan effectieve toestand. De inventarisstaat is opgedeeld per zone De mogelijkheid bestaat immers dat bepaalde zones, na afroep een extra wasbeurt kunnen krijgen en dit aan de vooropgestelde en ingediende prijs voor deze specifieke zone.
Interne Kennung: PPP0VF-176/5154/2025/068/flae
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/068/flae_1