See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego. cz. II
Beschreibung: Część II obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Pożyczka dla MŚP” oraz udzieleniu co najmniej 26 jednostkowych pożyczek o parametrach określonych w „Metryce instrumentu finansowego Pożyczka dla MŚP” w łącznej wysokości co najmniej 18 000 000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Według stanu na dzień połowy okresu budowy portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %. Wykonawca dysponuje przynajmniej jedną placówką na terenie powiatu staszowskiego lub zadeklaruje w biznes planie jej otwarcie w terminie 2 miesięcy od momentu podpisania umowy operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen