542044-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru autovehiculele si utilaje din dotarea Serviciului Public de Administrarea Patrimoniului Sebeș
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru autovehiculele si utilaje din dotarea Serviciului Public de Administrarea Patrimoniului Sebeș
Beschreibung: Se vor achizitiona serviciile solicitate, conform descrierii detaliate conform caietelor de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18
Interne Kennung: 16029704-2026-7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru utilaje marca buldoexcavator (JCB) si autogreder NOBAS HBM
Beschreibung: Se vor achiziţiona serviciile solicitate conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru utilaje Cilindru HAMM
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru MATURATOARE MAN (SCARAB), MERCEDES 963-2-B, NACELA NISSAN SHFF/SOCAGE T15/CABSTAR 35.13, HAKO, Echipament împrăștiere material antiderapant solid , Echipament spălare/împrăștiere lichid degivrare, TRACTOR U650+ REMORCA + CISTERNA, mini ex
Interne Kennung: 3