2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní telefonie Statutárního města Kladna a jeho organizací 2026 - 2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování hlasových a datový telekomunikačních služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora, jakož i zajištění všech činností souvisejících s těmito službami, a to na období 4 let. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 72300000 Datendienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MOBILNÍ TELEFONIE 2026-2030
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si podle § 100 odst. 1 a odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změny závazku. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace - Minimálních smluvních podmínkách.