2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23-067.13 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 200 t sýrů přírodních (dále jen „sýry“). Sýry budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 4 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 t sýrů. 2. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 t sýrů. 3. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 t sýrů. 4. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 t sýrů.
Interne Kennung: 13005/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15540000 Käse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23-067.13 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_1.část VZ
Beschreibung: Předmětem 1. části VZ je pořízení a ochraňování 50 t sýrů.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0004
Titel: 23-067.13 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_4.část VZ
Beschreibung: Předmětem 4. části VZ je pořízení a ochraňování 50 t sýrů.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: 23-067.13 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_3.část VZ
Beschreibung: Předmětem 3. části VZ je pořízení a ochraňování 50 t sýrů.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: 23-067.13 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_2.část VZ
Beschreibung: Předmětem 2. části VZ je pořízení a ochraňování 50 t sýrů.
Interne Kennung: 2