See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa konserw mięsnych i rybnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych i rybnych. Przedmiot zamówienia musi spełniać warunki, parametry, okresy gwarancji określone w opisie przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe) stanowiące załącznik nr 4 do SWZ, w asortymencie i ilościach zgodnie z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Dostawa będzie realizowana w dniu roboczym, tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 13.00, w piątek w godzinach od 8.00 do 11.00, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy w terminie uzgodnionym pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (telefonicznie, faksem albo pocztą elektroniczną) z wyprzedzeniem dwóch pełnych dni roboczych. 4. Koszty transportu i ubezpieczenia transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca. 5. Parametry jakościowe, wymagany (minimalny) okres gwarancji – zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (PDF) - Opis przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe). Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający dokonał podziału niniejszego postępowania na 2 części: Część 1 – Dostawa konserw mięsnych. Część 2 – Dostawa konserw rybnych. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.7.Zamawiający (na podstawie art. 31 ust. 2 ustawy Pzp) przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia na okres kolejnych 5 miesięcy, po upływie umowy pierwotnej w terminie wskazanym w par. 14 ust.1 pkt 1.1 umowy. Wznowienie polega na realizacji tego samego świadczenia (tożsamym zakresie rzeczowym) na tych samych postanowieniach umowy. Wartość wznowienia jednokrotnego „odgórnie jest ustalona", jako tożsama z wartością umowy pierwotnej. Zastrzega się, iż zakres zamówienia objęty wznowieniem nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywane wznowienie zamówienia nie jest gwarantowane do realizacji. 2.Termin realizacji umowy pierwotnej: 1.1 zamówienie podstawowe wraz z opcją do dnia 30.11.2025 r., w tym: A)Zamówienie podstawowe: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach podstawowych w terminie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. B)Zamówienia w ramach opcji: Realizacja dostawy wraz z odbiorem przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpić może po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, każdorazowo (nie częściej niż trzy razy) w terminie obowiązywania umowy, po przesłaniu pisemnej informacji przez Zamawiającego wraz ze zleceniem zamówienia zawierającym ilość asortymentu. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach objętych prawem opcji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia przesłania e-mailem pisemnej informacji o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemnego zamówienia. 2.w przypadku skorzystania ze wznowienia umowa będzie obowiązywała po zakończeniu umowy pierwotnej do dnia 30.04.2026 r
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.21.2025/O/K/93/2100/D/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa konserw mięsnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych. Przedmiot zamówienia musi spełniać warunki, parametry, okresy gwarancji określone w opisie przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe) stanowiące załącznik nr 4 do SWZ, w asortymencie i ilościach zgodnie z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami).3. Dostawa będzie realizowana w dniu roboczym, tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 13.00, w piątek w godzinach od 8.00 do 11.00, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy w terminie uzgodnionym pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (telefonicznie, faksem albo pocztą elektroniczną) z wyprzedzeniem dwóch pełnych dni roboczych. 4.Koszty transportu i ubezpieczenia transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca.5.Parametry jakościowe, wymagany (minimalny) okres gwarancji – zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (PDF) - Opis przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe). Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia.6. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.7.Zamawiający (na podstawie art. 31 ust. 2 ustawy Pzp) przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia na okres kolejnych 5 miesięcy, po upływie umowy pierwotnej w terminie wskazanym w par. 14 ust.1 pkt 1.1 umowy. Wznowienie polega na realizacji tego samego świadczenia (tożsamym zakresie rzeczowym) na tych samych postanowieniach umowy. Wartość wznowienia jednokrotnego „odgórnie jest ustalona", jako tożsama z wartością umowy pierwotnej. Zastrzega się, iż zakres zamówienia objęty wznowieniem nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywane wznowienie zamówienia nie jest gwarantowane do realizacji. 2.Termin realizacji umowy pierwotnej: 1.1 zamówienie podstawowe wraz z opcją do dnia 30.11.2025 r., w tym: A)Zamówienie podstawowe: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach podstawowych w terminie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. B)Zamówienia w ramach opcji: Realizacja dostawy wraz z odbiorem przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpić może po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, każdorazowo (nie częściej niż trzy razy) w terminie obowiązywania umowy, po przesłaniu pisemnej informacji przez Zamawiającego wraz ze zleceniem zamówienia zawierającym ilość asortymentu. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach objętych prawem opcji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia przesłania e-mailem pisemnej informacji o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemnego zamówienia. 2.w przypadku skorzystania ze wznowienia umowa będzie obowiązywała po zakończeniu umowy pierwotnej do dnia 30.04.2026 r
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.21.2025/O/K/93/2100/D/PN część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa konserw rybnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw rybnych. Przedmiot zamówienia musi spełniać warunki, parametry, okresy gwarancji określone w opisie przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe) stanowiące załącznik nr 4 do SWZ, w asortymencie i ilościach zgodnie z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami).3. Dostawa będzie realizowana w dniu roboczym, tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 13.00, w piątek w godzinach od 8.00 do 11.00, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy w terminie uzgodnionym pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (telefonicznie, faksem albo pocztą elektroniczną) z wyprzedzeniem dwóch pełnych dni roboczych. 4.Koszty transportu i ubezpieczenia transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca.5.Parametry jakościowe, wymagany (minimalny) okres gwarancji – zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (PDF) - Opis przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe). Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia.6.Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.7.Zamawiający (na podstawie art. 31 ust. 2 ustawy Pzp) przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia na okres kolejnych 5 miesięcy, po upływie umowy pierwotnej w terminie wskazanym w par. 14 ust.1 pkt 1.1 umowy. Wznowienie polega na realizacji tego samego świadczenia (tożsamym zakresie rzeczowym) na tych samych postanowieniach umowy. Wartość wznowienia jednokrotnego „odgórnie jest ustalona", jako tożsama z wartością umowy pierwotnej. Zastrzega się, iż zakres zamówienia objęty wznowieniem nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywane wznowienie zamówienia nie jest gwarantowane do realizacji. 2.Termin realizacji umowy pierwotnej: 1.1 zamówienie podstawowe wraz z opcją do dnia 30.11.2025 r., w tym: A)Zamówienie podstawowe: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach podstawowych w terminie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. B)Zamówienia w ramach opcji: Realizacja dostawy wraz z odbiorem przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpić może po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, każdorazowo (nie częściej niż trzy razy) w terminie obowiązywania umowy, po przesłaniu pisemnej informacji przez Zamawiającego wraz ze zleceniem zamówienia zawierającym ilość asortymentu. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w ilościach objętych prawem opcji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia przesłania e-mailem pisemnej informacji o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemnego zamówienia. 2.w przypadku skorzystania ze wznowienia umowa będzie obowiązywała po zakończeniu umowy pierwotnej do dnia 30.04.2026 r.
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.21.2025/O/K/93/2100/D/PN część 2
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven