2. Verfahren
Verfahren
Titel: D.A.S. RADIOMONITORING
Beschreibung: Radiomonitoring: Meettoestellen m.b.t. de operationele nucleaire veiligheid binnen een nucleaire installatie. Dit betreft o.a. toestellen voor de meting van besmetting (d.i. lucht, oppervlakte, personen, wipes, … ), toestellen voor dosistempometingen (d.i. gamma, neutronen, spectroscopisch, hoog-en laag meetbereik, … ), toestellen voor Radon en Tritium metingen, actieve dosismeters, en controle-en kalibratiebronnen. Er wordt voorzien in het opzetten van een lange termijn dynamisch aankoopsysteem, ingedeeld in diverse categorieën (zoals bijvoorbeeld besmettingsmonitoren, dosismeters, enz) op grond waarvan de latere deelopdrachten kunnen worden geplaatst. Middels het dynamisch aankoopsysteem wenst de aanbestedende overheid een open bestand van ondernemers die voldoen aan de selectiecriteria en tot het systeem zijn toegelaten samen te stellen, die in staat zijn deze toestellen te leveren en te onderhouden. Er kunnen gedurende de volledige looptijd van het dynamisch aankoopsysteem aanvragen tot deelneming worden ingediend, op grond waarvan nieuwe ondernemers, indien zij voldoen aan de selectiecriteria, kunnen worden toegelaten tot het dynamisch aankoopsysteem. Alle tot een bepaalde categorie toegelaten deelnemers, en enkel deze deelnemers, worden in het kader van het dynamisch aankoopsysteem op geregelde tijdstippen uitgenodigd om een offerte in te dienen voor een specifieke leveringsopdracht (“deelopdracht”). Deze deelopdrachten worden gegund volgens de regels van de niet-openbare procedure, zoals van toepassing in het kader van een dynamisch aankoopsysteem (cfr. artikel 44 Overheidsopdrachtenwet en de artikelen 101 e.v. KB Plaatsing), waarbij alle toegelaten deelnemers verplicht in mededinging worden gesteld. De procedure van het dynamisch aankoopsysteem (afkorting D.A.S.), zoals voorzien in artikel 44 van de Wet Overheidsopdrachten, lijkt de meest geschikte procedure te zijn voor deze opdracht, aangezien: • het betrekking heeft op leveringen van courant gebruik die algemeen beschikbaar zijn op de markt. • dit systeem de mogelijkheid biedt om voor lange termijn (bvb. 10 jaar) een open bestand van ondernemers te beheren die voldoen aan de selectiecriteria, waarbij ondernemers zich op elk moment kunnen aanmelden en, indien zij voldoen aan deze criteria, tot het systeem worden toegelaten. • overeenkomstig artikel 44, §2 van de Wet Overheidsopdrachten, alle ondernemers die aan de selectiecriteria voldoen tot het systeem worden toegelaten, zonder beperking in aantal; voor elke specifieke opdracht, overeenkomstig artikel 103 van het koninklijk besluit Plaatsing, alle toegelaten deelnemers (of deze binnen de relevante categorie) verplicht worden uitgenodigd om een offerte in te dienen, waardoor de mededinging wordt gewaarborgd. • het systeem kan worden ingedeeld in categorieën (bijvoorbeeld per type toestel), waardoor per specifieke opdracht gericht mededinging kan worden georganiseerd tussen de relevante deelnemers. • het systeem aldus flexibiliteit biedt om per specifieke opdracht de technische specificaties en uitvoeringsvoorwaarden nader te bepalen. Categorieën: Toelichting: A = Alfa, B = Bèta, G = Gamma, en N = Neutronen • Besmettingsmonitoren lucht (omgeving en schouw) ABG; • Besmettingsmonitoren oppervlakte ABG; • Vloeistofmonitoren BG; • Dosistempo monitoren (stationair en draagbaar) ABGN; • Radio-Isotope Identification Device GN; • Hand- en voetmonitoren ABG; • Integrale persoonsbesmettingsmonitoren ABG; • Radonmonitoren; • Actieve dosismeters BGN, • Alpha/beta Low Background Counters ABG; • Tritium monitoren; • Radioactieve controle-en kalibratiebronnen ABG (besmetting en dosistempo). • Overige, niet genoemde….
Interne Kennung: GOJA/RADIOMONITORING
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113200 Schutzausrüstung (nuklear, biologisch, chemisch, radiologisch)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GOJA/RADIOMONITORING - 1
Interne Kennung: 1