2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Podborzu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Podborzu. Opis przedmiotu zamówienia został określony w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Rozdział III do SWZ.
Interne Kennung: BI.I.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001