2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst met een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het werk (EDPBW) voor een looptijd van 4 jaar, met een mogelijkheid tot verlenging met 1 jaar. De stad, de politiezone en het OCMW van Aarschot hebben een gemeenschappelijke interne dienst voor preventie en bescherming op het werk. De stad en het OCMW van Aarschot hebben gemeenschappelijke syndicale overlegorganen. De politiezone Aarschot en de scholen hebben eigen overlegorganen.
Interne Kennung: PPP02J-1508/5165/2025/017
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/017_1