2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup skanera 3D z oprogramowaniem do obsługi urządzenia, stolikiem obrotowym i akcesoriami”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup skanera 3D z oprogramowaniem do obsługi urządzenia, stolikiem obrotowym i akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: AIB.261.2.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup skanera 3D z oprogramowaniem do obsługi urządzenia, stolikiem obrotowym i akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.