2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z instalacją ultrastabilnego źródła mikrofal bazującego na konwersji częstości optycznej z oscylatora optycznego. Delivery and installation of an ultra-stable microwave source based on optical frequency conversion from an optical oscillator.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultra stabilnego źródła mikrofal bazującego na konwersji częstotliwości optycznej z oscylatora optycznego wraz z jego instalacją, uruchomieniem i szkoleniem pracowników CBK. W jego skład ma wchodzić stabilny laser półprzewodnikowy, stabilizowana wnęka optyczna i grzebień optyczny z ultra niskim szumem fazowym wraz z modułem umożliwiającym konwersję sygnałów optycznych na radiowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został opisany w oddzielnym dokumencie - Załączniku nr 2 do SWZ. The subject of the contract is the delivery of an ultra-stable microwave source based on optical frequency conversion from an optical oscillator, together with its installation, commissioning and training of CBK employees. It is to consist of a stable semiconductor laser, a stabilized optical cavity and an optical comb with ultra-low phase noise together with a module for the conversion of optical signals to RF. The detailed description of the subject matter of the contract (OPZ) is described in Annex no. 2 to the SWZ.
Interne Kennung: KP.ZP.26.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711422 Mikrowellenausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oraz instalacja ultrastabilnego źródła mikrofal.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultra stabilnego źródła mikrofal bazującego na konwersji częstotliwości optycznej z oscylatora optycznego wraz z jego instalacją, uruchomieniem i szkoleniem pracowników CBK. W jego skład ma wchodzić stabilny laser półprzewodnikowy, stabilizowana wnęka optyczna i grzebień optyczny z ultra niskim szumem fazowym wraz z modułem umożliwiającym konwersję sygnałów optycznych na radiowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ. Wymagane jest spełnienie wszystkich, wyspecyfikowanych w "OPZ" (Załącznik nr 2 do SWZ), parametrów techniczno – użytkowych zamówienia. Niespełnienie, przez oferowany przedmiot zamówienia, któregokolwiek parametru daje Zamawiającemu podstawę do odrzucenia oferty. The subject of the contract is the delivery of an ultra-stable microwave source based on optical frequency conversion from an optical oscillator, together with its installation, commissioning and training of CBK employees. It is to consist of a stable semiconductor laser, a stabilized optical cavity and an optical comb with ultra-low phase noise together with a module for the conversion of optical signals to RF. The detailed description of the subject of the contract (“OPZ”) is described in Annex no. 2 to the SCT. It is required that all the technical and performance parameters specified in the "OPZ" (Annex No 2 to the SCT) are met. Failure to meet any of the parameters by the offered item provides the Procuring Party with grounds to reject the offer.
Interne Kennung: DO.230.226.2025