2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding adviseur installaties & bouwfysica Woonzorglocatie Saenden en CBS de Westerkim
Beschreibung: De Zorgcirkel, Stichting Agora en de gemeente Zaanstad ontwikkelen op de ontwikkellocatie Behouden Haven in Zaandam een basisschool met gymzaal en een woonzorggebouw. De school, gymzaal en woonzorggebouw vormen één gebouw met een gemeenschappelijke entree, maar de bouwdelen dienen installatietechnisch als autonoom functionerende eenheden te worden ontworpen en onafhankelijk van elkaar kunnen functioneren. 11.125 m2 bvom2
Interne Kennung: P2000342
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Installatie- en Bouwfysisch adviseur
Beschreibung: Met deze selectie is de Aanbesteder op zoek naar een adviseur installaties & bouwfysica voor de nieuwbouwopgave. 11.125 m2 bvo
Interne Kennung: 1