2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf Standaard Materieel
Beschreibung: Aanbesteding ten behoeve van de aanschaf van Standaard Materieel wat gebruikt wordt binnen Enexis voor zowel gas als elektra. De opdracht betreft de levering van standaard materieel ten behoeve van de werkzaamheden van Enexis binnen haar verzorgingsgebied in Nederland. Het assortiment omvat onder meer handgereedschap, elektrisch gereedschap, accu's, verlichting, ladders, meetgereedschap, PBM's en aanverwante artikelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 43830000 Elektrowerkzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie offerte aanvraag