542171-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen – Zajištění poskytování distanční zdravotní služby obyvatelům s trvalým pobytem v Jihočeském kraji prostřednictvím online komunikační platformy - JŘBU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění poskytování distanční zdravotní služby obyvatelům s trvalým pobytem v Jihočeském kraji prostřednictvím online komunikační platformy - JŘBU
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování distanční zdravotní služby (dále také „Služba“) prostřednictvím online komunikační platformy, která propojí pacienta, tj. potenciálního pacienta ambulantní formy zdravotní péče, s poskytovatelem zdravotních služeb. Distančními zdravotními službami se rozumí služby poskytované mimo zdravotnické zařízení prostřednictvím dálkového přístupu, za použití informačních a telekomunikačních technologií nebo zdravotnického prostředku, jejichž účelem je posouzení a nastavení individuálního léčebného postupu, popř. navržení jeho změny nebo doplnění, a další konzultace podporující rozhodování pacienta ve věci poskytnutí zdravotních služeb prováděné dalším poskytovatelem zdravotních služeb nebo zdravotnickým pracovníkem, kterého si pacient zvolil. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění softwarového řešení a zajištění poskytovatelů zdravotních služeb, kteří distanční zdravotní služby poskytují prostřednictvím online komunikační platformy obyvatelům s trvalým pobytem na území Jihočeského kraje v nepřetržitém provozu 24 hodin 7 dní v týdnu.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění poskytování distanční zdravotní služby obyvatelům s trvalým pobytem v Jihočeském kraji prostřednictvím online komunikační platformy – JŘBU
Interne KennungZajištění poskytování distanční zdravotní služby obyvatelům s trvalým pobytem v Jihočeském kraji prostřednictvím online komunikační platformy – JŘBU
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten